Skocz do zawartości
Forum

Pytanie do eksperta


Gość Pytanie do eksperta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pytanie do eksperta

Mam 24 lata i nurtujący mnie problem psychiczny.Wydaje mi się że mam chudego penisa podczas wzwodu.Ma po środku 11.5cm grubości i 4 cm średnicy.Pale papierosy i dosyć często się masturbuje może przez to nie mogę osiągnąć większej erekcji?

Odnośnik do komentarza

Pisząc o 11,5 cm grubości, masz na myśli obwód członka? Wymiary, które podałeś, nie odstają od średniej statystycznej ;) Nie masz powodów do niepokoju. Mężczyźni niepotrzebnie przykładają aż tak wielką wagę do wielkości penisa. Co oznacza wielkość penisa? Otóż, nic nie oznacza! Nie ma wpływu ani na sprawność seksualną rozumianą jako zdolność odbywania stosunków (ilość aktów, czas trwania), ani na libido (czyli apetyt seksualny), ani na wyobraźnię.

Odnośnik do komentarza
Gość do analfabety matem

~Nie trolluj
To raczej obwód a nie średnica..a poza tym nie trolluj

Chłopie, spójrz na jednostkę[mm]!!!
przy obwodzie 12,3mm średnica wynosi <2mm <br /> Natomiast średnica 12,3mm to średnica porównywalna z długopisem lub małym palcem, więc kto tu troluje, jak nie Ty?

Odnośnik do komentarza
Gość Jedyny normalny

Ma 16 -17 cm we wzwodzie zależy od sily erekcji.Masturboję się praktycznie codziennie nawet po kilka razy ;/ przez co może ta erekcja jest słaba i penis wydaje się chudszy? 4 cm średnica z góry.Do tego pale papierosy i popalam marihuanę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...