Skocz do zawartości
Forum

Obawy dotyczące pierwszego stosunku


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Wraz z dziewczyną postanowiliśmy że przeżyjemy razem swój pierwszy raz jednak bardzo się tego obawiam nie pod względem czy jestem gotowy ale czy zdołam ją zadowolić i czy nie będzie trwało to za krótko, dodam że często się masturbuję i wytrysk mam po krótkiej chwili. Bardzo się boję że po chwili dojdę i szybko się to skończy a chciałbym też jej sprawić przyjemność. Daniel L.17

Odnośnik do komentarza

W punktach:
1. umyć ciała, w tym genitalia pod wspólnym prysznicem płynem do kąpieli z fajnym zapachem. Zęby umyć i przepłukać jamę ustną listerinem.
2.Długa wstępna gra, czyli pieszczoty oralno- werbale, ale bez ruszania genitalii.
3. Wybór na seks dzień niepłodny( 11 dni przed miesiączką to dni niepłodne!!!)W takim dniu prezerwatywa jest zbędna, gdyż otępia doznania i obciera śluzówkę pochwy, sprawiając ból zamiast przyjemności..
4. Dziewczyna sama wsuwa se do pochwy globulkę Oval Patenteks (kupisz je w aptece). Czekacie 10 minut zanim się rozpuści i będzie skuteczna, czyli będzie zdolna zniszczć ew. plemniki.
4. Palcem naoliwionym KY delikatnie pieścisz dziewczynie łechtaczkę, ale nie doprowadzasz do orgazmu
5. Lejesz dziewczynie na dłoń kilka kropel KY i delikatnie całą dłonią po żołądzi wali ci konia, tylko go stawia, bez wytrysku. Jeśli tryśniesz to od nowa.
6. Nawilżasz swój palec KY i pieścisz łechtaczkę. Gdy dziewczyna zacznie kwilić wejdź we mnie, wchodzisz i jeśli nie wytrzymasz dłużej, to spuszczasz się.
7. Chwilę odpoczywasz , stawiasz dłonią dziewczyny siurka i wchodzisz w nią, teraz będziesz już posuwał dłużej, ale nie wstrzymuj wytrysku, spuść się.Zapewne nie wytrzymasz 10-ciu minut, gdyż tyle średnio wymaga kobieta by szczytować.
8.Odpoczynek, znowu dłonią dziewczyny stawiasz siurka , wchodzisz w nią, i teraz powinieneś spuścić się dopiero po orgazmie dziewczyny.
9 Odpoczywacie 2h, na nowo globulka Oval i teraz "jazda" do białego rana. Teraz powinieneś spuścić się 7 razy i dać dziewczynie też 7 orgazmów.
. Szczegóły wyguglaj pod hasłem: fizjologia i filozofia seksu.
Odpisz czy dobrze poradziłam

Odnośnik do komentarza

Daniel, seks to ważna sprawa w życiu człowieka, ponieważ wiąże się z bliskością fizyczną i silnymi uczuciami. Ważne jest, żebyście nie podejmowali jednej z ważniejszych decyzji w swoim życiu pochopnie. Zanim dojdzie do pierwszego razu, odpowiedzcie sobie na trzy ważne pytania:
1. Czy to wyłącznie Wasza decyzja? Świadoma, przemyślana?
2. Czy ta decyzja jest zgodna z Waszymi wartościami?
3. Czy macie kiedy i gdzie to zrobić? Ważne, aby podczas pierwszego razu czuć się bezpiecznie i mieć poczucie intymności. Uprawianie seksu byle jak, byle gdzie może pozostawić niemiłe wspomnienia.
No i bardzo istotna kwestia – rozpoczynając współżycie seksualne, pamiętajcie o antykoncepcji. Obawy, czy zadowolisz partnerkę, odsuń na bok. Zawsze możesz ją dyskretnie zapytać, jak lubi być pieszczona. Podążaj za jej reakcjami, a będziesz wiedział, co robić. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

cyt. z Kamili:
Podążaj za jej reakcjami, a będziesz wiedział, co robić. Pozdrawiam!

do Kamili: moja droga, tutaj trzeba trzeba wyłożyć "jak krowie na rowie" "Podążaj za reakcjami", to tak samo naiwne jak: podążaj za wróżką ze snu, a będziesz bogaty i szczęśliwy.
Wydaje mi się, że ww 10 punktów wystarczy, by seks był satysfakcjonujący, zakładając, że partnerzy są zdrowi na ciele i umyśle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...