Skocz do zawartości
Forum

Problem z erekcją , zanik porannego wzwodu , 40 lat


Gość Mateusz76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem przyszedł nagle, o miesiąca mam problemy ze wzwodem jak już dojdzie to przy zmianie pozycji potrafi opaść. Mam 40 lat, nawet próba masturbacji spełza na niczym. Mam stałą partnerkę od 16 lat. Stres jak każdy do tego, lekkie nadciśnienie ale pod kontrolą lekarza i leki nie blokują. do tego jestem czynny sportowa , nie jestem otyły itp.
Pytanie jak sobie pomóc ?

Odnośnik do komentarza

U mnie jest identyczna sytuacja. 18 lat Razem i mam to samo. Żona przespaniala, piękna i sexowna. Zawsze stawał na samą myśl a od jakiegoś czasu ku..wa buntuje się i niechce się mu wstawać nawet rano. Idę do urologa Później chyba do terapeuty bo deprecha mnie chyba powoli

Odnośnik do komentarza

~Luk i
Daj znać czy poradziles sobie i jak

Mój drogi, impotencja to choroba naczyń krwionośnych. Kto tego nie zakumka, to straci majątek na lekarzy, którzy doskonale o tym wiedzą ale , za przeproszeniem "głupa rżną", bo stracą klientów.
Jedyna metoda, to prawidłowe odżywianie i oczyszczanie organizmu z toksyn w tym ze złogów/blaszki miażdżycowej utrudniającej dopływ krwi do mózgu i penisa.
Wyguglaj w necie "fizjologię i filozofię seksu" może czegoś więcej się dowiesz.

Odnośnik do komentarza

cytat:
Zawsze stawał na samą myśl a od jakiegoś czasu ku..wa buntuje się i niechce się mu wstawać nawet rano.
Odpowiedź:
pewnie penisa/dildo trzymasz na sofie i wyczerpały się baterie R14,
dlatego nie ma energii by wstać!!! Wal do sklepu i kup akumulatorki dużej pojemności w Ah, to po ich założeniu będzie wstawał nawet o 4-tej nad ranem.
Jedyny mankament, że nie tryśnie nasieniem i nie zapłodnisz żony.

Odnośnik do komentarza

Też miałem takie problemy. Aż się przeraziłem bo zawsze w 100% sprawny a tu nagle mój penis mnie zawodzi... Poszedłem do lekarza się zbadać ale wszystko okey i jak to lekarz powiedział "to normalne, musi pan przywyknąć" ale ja stwierdziłem, że nie mogę tak funkcjonować. Kupiłem sobie iqman i daję radę jak wcześniej. Nie próbowałem nawet przyzwyczajać się do tego bo chce mieć coś jeszcze od życia no i żonie też by się przydało dać co by nie poszła do innego.

Odnośnik do komentarza

Impotencja to choroba naczyń krwionośnych!!!. Masz zapchane blaszką miażdżycową tętnice udowe doprowadzające krew do ciał jamistych penisa. Wiadomo, że do dobrej erekcji musi być jej optymalna ilość pod optymalnym ciśnieniem. Zły dopływ krwi= zła erekcja., proste jak budowa cepa. Rada: powinieneś pomóc organizmowi oczyścić organizm z toksyn i równolegle udrożnić tętnice. Wyguglaj "fizjologia i filozofia seksu", tam znajdziesz między innymi link do terapii Gersona, może akukrat coś pomogę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...