Skocz do zawartości
Forum

miesiaczka i pęknieta prezerwatywa


Gość werciak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj kochałam sie z moim Mężczyzna. Miałam miesiaczke, był to 3 dzien miesiaczki, jednak krwi bylo niewiele.W pewnym momencie zauwazyl, ze prezerwatywa pekla wiec od razu wyjał. Ja od razu pobiegałm sie podmyc woda. Nie doszlo do wytrysku,mimo to martwie sie o prawdopodobienstwo ciąży :( co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza

~Asia 23
Jak to, miesiączka leżała obok prezerwatywy pękniętej? Krew menstruacyjna padła Ci dziewczyno na musk!!!?? Zapamiętaj na całe życie i już dupy nie zawracaj: dni miesiączkowe i kilka dni po krwawieniu, to dni niepłodne. Tych dni niepłodnych jest różnie: im krótszy cykl tym mniej, im dłuższy tym więcej.
Natomiast 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne i ta wielkość jest constans.
Trochę wulgarnie: wprowadzanie ch*ja do c*py podczas krwawienia to możliwość zakażenia macicy, gdyż w tym czasie jest krawiącą otwartą raną. Możesz nabawić się nadżerki i guzów w macicy, i wrszcie wylądować na cmentarzu. Zapamiętaj: tylko suka daje d*py podaczas cieczki, ale to zwierzę, a Ty?

Tak, tak, tak i co jeszcze? Zakażenie - ciekawe czym skoro miał gumę. Ty też od byle skaleczenia od razu dostajesz zakażenia? Nie - bo człowiek ma coś takiego jak układ immunologiczny, wiesz? Gdyby tak nie było to byś konała w agonii z powodu grypy. Tyle osób jednak potrafi się kochać w trakcie okresu i jakoś nikt masowo nie umiera :/ .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Do kolezanki wyzej: Napisałam, ze krwi nie bylo juz wiele, to pierwsza sprawa. Druga sprawa - pisze aby dowiedziec sie co mysla inni ludzie, przypominam, ze jest to FORUM i nie zycze sobie takich okreslen, bo domyslam sie ze jestes osoba pelnoletnia a niesamowicie prymitywna. Nie musisz czytac takich pytan, mozesz spokojnie ominac nie udzielajac zenujących odpowiedzi. Trzecia sprawa jest taka, ze sama decyduje i jestem swiadoma kiedy urawiam seks - jednakze dziekuje za informacje :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~werciak
@rafik54321 zgadzam sie z Toba w 100% :) Miło, ze mozna tutaj spotkac mądrych ludzi. A co bys powiedzał na temat tego, co napisałam o prawdopodobienswie ciazy?

Ryzyko zawsze istnieje, pytanie tylko jak duże.
Pęknięcie prezerwatywy je z całą pewnością zwiększa (powiedzmy subiektywnie że to takie +5 do ciąży XD), znowu okres bardzo zmniejsza (-20). W preejakulacie jest nasienie ale niewiele (znowu +5). Z drugiej strony brak wytrysku zmniejsza ryzyko...

Jak widzisz na każdy mały + jest duży -.
Podsumowując ryzyko ciąży jest podobne jak wygranie 1000zł w totka.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość dla werciak

cyt.
A co byś powiedzał na temat tego, co napisałam o prawdopodobieństwie ciąży?
odp.:
przy długim cyklu menstruacyjnym, w 1-szym okresie niepłodności może być kilka bezkrwawych dni niepłodnych. Przy bardzo krótkim cyklu, dni czystych niepłodnych może nie być. Zatem jeśli masz krótki cykl, to prawdopodobieństwo ciąży jest, jak duże trudno powiedzieć.
Rada dla młodych: na seks wybierać 2-gi okres niepłodności, czyli 11 dni przed spodziewaną miesiączką. Wtedy, gdy nawet pęknie prezerwatywa, to pewność jest 100%. Natomiast 1-szy okres niepłodności jest zmienny, zatem ryzykowny i tu stosować dodatkowo Oval Patentex-globulka plemnikobójcza.
A najlepsza metoda, to szklanka wody zamiast.

Odnośnik do komentarza

~do rafika
Tyle osób jednak potrafi się kochać w trakcie okresu i jakoś nikt masowo nie umiera :/ .
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Człowieku, mylisz pojęcia, kochanie, miłość to nie to samo co zwierzęca kopulacja. Podczas tych kilku dni na przestanie krwawienia, szanujący się ludzie powinni przeczekać, by nie ryzykować zakażenia, a przede wszystkim jest to niehigieniczne i nieestetyczne babrać się w krwi miesiączkowej!!!. Rafik, może jeszcze powiesz, że z mieszaniem "dziurek", czyli raz pochwa raz odbytnica Układ Immunologiczny też se poradzi.
No, tak debilnej rady dawno nie spotkałam

Słowo "kochać" ma wiele znaczeń, od bardzo silnej przyjaźni, po przez uczucie dwojga ludzi aż po akt seksualny (i akurat tego kontekstu użyłem).
http://sjp.pwn.pl/sjp/kocha%C4%87_si%C4%99;2471803
odsyłam do słownika ;)

Czy to jest estetyczne i higieniczne - to nie nasza sprawa, jeśli ktoś lubi się smarować np kałem, to nie jest to moja sprawa. To prywatna sprawa tych dwóch osób. Ja bym sexu nie uprawiał (w trakcie okresu partnerki), ale jeśli ktoś chce - droga wolna.
Takie samo zdanie mam odnośnie analu. Jednakże jest zasada - najpierw pochwa, później odbyt. Nigdy odwrotnie bo faktycznie wtedy może dojść do nieprzyjemności :/ .

Nie rozumiesz jednej rzeczy. Układ immunologiczny i fizjologiczny jest w stanie poradzić sobie z każdą bakterią, wirusem czy toksyną, ale nie jest w stanie poradzić sobie z każdą ILOŚCIĄ tych rzeczy. Jedna pszczoła nie zabije (użądleniem) nieuczulonej osoby, ale tysiąc pszczół zabije każdego. Chodzi o dawkę. Jedna komórka zabójczego wirusa HIV cię nie zabije, nawet nie zachorujesz, ale tysiące? Z pewnością tak. I podobnie tutaj. Wkłada do pochwy czystego kondoma, środowisko pochwy musi być wystarczająco sterylne (bo inaczej penetracja nic by nie zmieniła i kobieta by chorowała sama z siebie, wszak jest tam rana). Sex za to może skrócić miesiączkę, gdyż mechanicznie urządzi "skrobankę" pochwy odrywając to co ma zostać usunięte po przez miesiączkę.

Znowu zakażenia pochwy możesz się nabawić nawet bez seksu, choćby przez wypróżnianie się w toalecie (niekoniecznie publicznej), ot, kropelka wody z sedesu i jazda gotowa. Sex też może być groźny, nawet poza miesiączką, bo istnieją choroby weneryczne (rzeżączka, WZWB i cała masa innych o których pewnie nawet nie słyszałem).
Nie róbmy paranoi że sex w okresie zabija :), ryzyko jakieś jest (niewielkie), ale bez sexu też ono istnienie...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

cyt. z rafika:
Sex za to może skrócić miesiączkę, gdyż mechanicznie urządzi "skrobankę" pochwy odrywając to co ma zostać usunięte po przez miesiączkę.
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
Niedrogi rafiku, nie ośmiszaj się. Dopiero w macicy, w której nie zagnieździ się zarodek złuszcza się śluzówka macicy i ona z krwią wydalana jest na zewnątrz; to nazywa się miesiączką/menstruacją/okresem. Nazywa się okresem/miesiączką od miesiąca księżycowego, a okresem od 28 dni księżycowych. Z pochwy i warg sromowych śluzówka się nie złuszcza, kumasz , za przeproszeniem, młody Rafiku?.?Ponieważ jesteś jeszcze młodym szczunem 23l. to masz jeszcze czas skończyć medycynę ze specjalnością ginekologia. a narazie nie strasz i nie wprowadzaj kobiet w błąd jakąś "skrobanką" pochwy.

Odnośnik do komentarza

Czy to jest estetyczne i higieniczne - to nie nasza sprawa, jeśli ktoś lubi się smarować np kałem, to nie jest to moja sprawa. To prywatna sprawa tych dwóch osób. Ja bym sexu nie uprawiał (w trakcie okresu partnerki), ale jeśli ktoś chce - droga wolna.

Chłopie, te posty czyta też młodzież? Sam nie chcesz babrać się we krwi czy gównie ale innym nie wskazujesz higienicznego i ludzkiego seksu, tylko dajesz drogę wolną: róbta co chceta. Widać, żeś jeszcze , za przeproszeniem, nieopierzony, bez doświadczenia gówniarz. Przykro mi za te słowa. Radzę najpierw skończyć AM, później radzić. Nara.

Odnośnik do komentarza

Napisałem że to jest MOŻLIWE a nie pewne, gdyż komórka niekoniecznie musi się zagnieździć gdzieś głęboko. Zdarzały się nawet ciąże pozamaciczne jakbyś nie wiedział (to dopiero jest jazda co?).

Sexu homoseksualnego również nie popieram, ale nie mam prawa zabraniać. Mogę zalecać i dawać argumenty aby jednak tego nie robić, ale nie mogę powiedzieć że nie wolno... Wolno, a mi nie musi się to podobać. Sprawa estetyki, dla mnie może być okropna twoja twarz i co, mam ci zabronić wychodzić na ulicę? Nie muszę (i nie chcę) na to patrzeć.
Ktoś się pyta o możliwe zagrożenia i odpowiedziałem na to pytanie, nikt się nie pytał o moją opinię odnośnie sexu podczas okresu... Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nie będę się chwalił swoim doświadczeniem seksualnym, bo czego bym nie napisał to odwrócisz kota ogonem (jak napiszę że duże, to powiesz że kłamię, jak że małe to że się nie znam, a jak że średnie to je umniejszysz...).

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość marysia 31

Rafik olej troli, ale mi jednak odpowiedz na pytanie: otóż swędzi mnie i złuszcza się śluzówka z warg sromowych, ponieważ podświadomie drapię w nocy, to jest trochę krwi. Czy to liszaj czy miesiączka? Wstydzę się iść do gina, podaj jakieś domowe leki. Dziękuję serdecznie. Maria

Odnośnik do komentarza

~marysia 31
Rafik olej troli, ale mi jednak odpowiedz na pytanie: otóż swędzi mnie i złuszcza się śluzówka z warg sromowych, ponieważ podświadomie drapię w nocy, to jest trochę krwi. Czy to liszaj czy miesiączka? Wstydzę się iść do gina, podaj jakieś domowe leki. Dziękuję serdecznie. Maria

Szczerze nie wiem co ci doradzić na to...
Na wszelkiej maści podrażnienia i drobne rany można stosować "octanisept" (taka woda utleniona w sprey'u). Która o dziwo nie szczypie. Za to na same podrażnienia i złuszczanie skóry to bezpieczną opcją jest "sudocrem". Ten krem jest dobry na odparzenia, jakieś drobniejsze rany, otarcia, wysuszenia, nawet radzi sobie z tzw "syfkami"... Ja go stosuję jak jest zimno :P .
Jeśli to nie pomoże to niestety idź do lekarza, gdyż może się z tego zrobić coś paskudnego (nie czekaj zbyt długo - sudocrem jeśli pomoże to w ciągu max 48h zauważysz poprawę).

Jednakże musisz zrobić coś z tym mimowolnym drapaniem, gdyż na dłuższą metę tak się nie da (ciągle leczyć i drapać :/ ).

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Rafik naiwny, i jak małe dziecko odpowiadając nie rozróżnia podpuchy, i że ktoś niego łacha ciągnie. Kofany rafiku, opócz medycyny na psychologię byś też poszedł, póki jeszcześ młokos. Wtedy nie dałbyś się w konia robić. No i cóż Ci dał kolorowy/niebieski nick, chroniony hasłem? Nic, gdyż i tak i tak trolują.

Odnośnik do komentarza

~ale ten
Rafik naiwny, i jak małe dziecko odpowiadając nie rozróżnia podpuchy, i że ktoś niego łacha ciągnie. Kofany rafiku, opócz medycyny na psychologię byś też poszedł, póki jeszcześ młokos. Wtedy nie dałbyś się w konia robić. No i cóż Ci dał kolorowy/niebieski nick, chroniony hasłem? Nic, gdyż i tak i tak trolują.

Myślisz że na serio nie odróżniam trolla?
Mylisz się, kłopot w tym, że tak wiele społeczeństwa jest w stanie uwierzyć w głupie teorie trolla że jednak trzeba z tym walczyć. Trzeba napisać że troll nie ma racji, bo potem są takie głupie teorie że np po przez łykanie spermy można zajść w ciążę :/

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...