Skocz do zawartości
Forum

masturbacja


Gość Napalony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Do nie dawna masturbowałem się kilka razy dziennie i uznałem że się uzależniłem dlatego postanowiłem wytrzymać 3 mce bez walenia. Właśnie mija tydzień od ostatniego razu. Wytrwałem z trudem ale dziś obudziłem się po mocno erotycznych snach i nie miałem wytrysku. Dlatego pałka stoi twarda i nabrzmiała a jajka chyba mi eksplodują od nadmiaru spermy. co robić? Już cały dzień się męczę. Nigdy jeszcze nie miałem polucji a mam 20 lat. Chce wytrwać co radzicie. jak ktoś miał podobnie to niech napisze

Odnośnik do komentarza

cyt.:

~Marcin Łódz
Mimo że posiadam żonę to nieraz w pracy się masturbowałem i kupiłem sobie zabawkę dobrze że nikt mnie nie przyłapał Zabawka
Wszedłem na to forum tak naprawdę sprawdzić jak poprawić żonie libido. Ale gdzieś wyczytałem kiedyś że potrzebna jest duża ilość seksu lub masturbacji żeby nie mieć prostaty

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Brak rozładowania energii seksualnej grozi prostatyzmem, w następstwie gruczolakiem stercza i wreszcie rakiem prostaty. Są jeszcze inne dolegliwości jak choćby zachowania agresywne etc., ale o tym proponuję wyguglać pod hasłem: fizjologia i filozofia seksu.

Odnośnik do komentarza

~Jarek30
cyt.:
~Marcin Łódz
Mimo że posiadam żonę to nieraz w pracy się masturbowałem i kupiłem sobie zabawkę dobrze że nikt mnie nie przyłapał Zabawka
Wszedłem na to forum tak naprawdę sprawdzić jak poprawić żonie libido. Ale gdzieś wyczytałem kiedyś że potrzebna jest duża ilość seksu lub masturbacji żeby nie mieć prostaty

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Brak rozładowania energii seksualnej grozi prostatyzmem, w następstwie gruczolakiem stercza i wreszcie rakiem prostaty. Są jeszcze inne dolegliwości jak choćby zachowania agresywne etc., ale o tym proponuję wyguglać pod hasłem: fizjologia i filozofia seksu.

Ok, ale nie dostanie raka prostaty przez brak sexu na czas 3 miesięcy :/ . Tylko by to musiało trwać kilka lat. Znowu jacyś mnisi nie uprawiają sexu wgl i też żyją ;) , ci z Chin podobno ponad setkę osiągają...

Poza tym, tą energię seksualną można umniejszyć ćwiczeniami fizycznymi. Zależnie od temperamentu i potrzeb jednostki ustalić ilość ćwiczeń - im większe libido tym więcej ćwiczeń. Dodatkowy plus jest taki, że wyrobisz sobie kondycję ;)

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...