Skocz do zawartości
Forum

ból członka


Gość nnnnndhif

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 17 lat,moj problem polega na tym,ze gdy dotknę penisa ból jest niemiłosierny(najbardziej w miejscu prącia)do tego odczuwam ból przy oddawaniu moczu.Kiedys przeczytałem,że to od braku dotyku więc probowalem masturbacji(nie dotykalem penisa) po ktorej zaladz zaczela mi sie marszczyc,wiec poszedlem aby go umyć i juz sie nie marszczył.Dodam ze jako dziecko miałem stulejkę i przepuklinę. Sam bol odczuwam odkad pamietan.co sprawia ten bol?i czy mam szanse uprawiać w przyszlosci normalny seks?

Odnośnik do komentarza

bardzo delikatynm waleniem konia możesz rozćwiczyć siurka i pozbyć się bólu. Metoda: na dłoń lejesz kilka kropel KY i dłonią niczym pochwą pocierasz go aż do wytrysku nasienia. Po wytrysku myjesz siurka i hartujesz ximną wodą; i tak codziennie , aż go nauczysz kultury. W nocy ściągaj napletek, w dzień staraj się chodzić z odkrytą żołądzią.

Odnośnik do komentarza

Ja bym się tutaj nie zastanowił czy ty po prostu nie masz stanu zapalnego :/ . A cały temat nie jest powiązany z sprawnością seksualną. Gdyż nawet, mając jakiś problem z genitaliami, to mocz mógłbyś oddać normalnie. Tym bardziej że najpewniej problem nie jest u ciebie od zawsze. Tu raczej forum nic ci nie pomoże, a próby masturbacji przez ból mogą przynieść tragiczne efekty :/ . Raczej zostaje ci przezwyciężenie wstydu i wybranie się do lekarza...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Rafik ma rację, to może być stan zapalny cewki moczowej lub pęcherza i tylko może pomóc adekwatny antybiotyk przepisany przez lekarza. Możesz przyśpieszyć leczenie jak kupisz w aptece sterylny zbiornik na mocz, masikasz rano po umyciu penisa, jako drugi strumień, zaniesiesz to do laoratorium medycznego, poprosisz o prywatne wykonanie badań na posiew i antybiogram. Z wynikiem biegusiem do LPK po receptę. Powodzenia. Po wyleczenniu masturbacja jako trening wskazana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...