Skocz do zawartości
Forum

Mąż mnie nie podnieca


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem mężatką od 2 lat. Od początku naszej znajomości mąż miał problemy z potencją-nie staje mu do końca. Próbowałam różnych suplementów diety, dbałam o intymność i nic z tego. Kocham męża i zgodziłam się na ten stan rzeczy wierząc ,że jakoś będziemy w stanie rozwiązać ten problem. Ponieważ mam ogromny apetyt na seks, ostatnimi czasy zadowalam się sama. Z mężem nigdy nie doświadczyłam orgazmu. W dodatku kiedyś się godziłam na to, że jest on w łóżku słabym kochankiem, teraz ubolewam nad tym. Wiem-mogę go przecież poprowadzić, ale ileż można?? Kiedyś nie denerwował mnie fakt, iż mu śmierdzi z ust i podczas całowania ma ślinotok (połykałam ślinę), teraz mnie to dobija Co mam zrobić?? Przecież nie jest rozwiązaniem kochanek (choć o tym myślałam), rozmowy nie pomagają, a na seksuologa i na terapie małżeńską mąż się nie zgodził, mówiąc że wybrałam go ze względów na inne priorytety, a seks był daleko w tyle. Ale ja tak dłużej nie mogę. Ostatnio już kłócimy się o wszystko. Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Seks to bardzo ważne spoiwo związku. Dlatego warto nad nim popracować. Na początek polecam szczerą rozmowę, tylko niech ona będzie delikatna, bez wywierania presji, bo to może tylko zaszkodzić. Proszę delikatnie uświadomić męża, że zapach z ust jest odpychający i nigdy więcej do niczego się nie zmuszać. A może warto zaproponować wspólny wyjazd na weekend lub romantyczną kolację. Z drugiej strony, jeśli mąż nigdy nie był super kochankiem, trudno teraz żądać od niego jakiś zmian. Czy maż jest usatysfakcjonowany waszym życiem seksualnym?

Odnośnik do komentarza

Mąż nie jest do końca usatysfakcjonowany naszym życiem seksualnym,chciałby urozmaiceń,a mi nie zawsze się chce przebierać w pończoszki,bo to jest jednostronne. Ja się wysilam,i dostaję niewiele. W dodatku nawet jak jest we mnie (erekcja jest niepełna) to zawsze szybko dochodzi,o czym mu już mówiłam,żeby się powstrzymywał. Nie potrafi nad tym panować :(

Odnośnik do komentarza

Fatalna sytuacja. Po pierwsze. Jeśli za szybko dochodzi to niech się zmasturbuje przed seksem to wolniej dojdzie podczas stosunku. Po drugie: może fakt, że sama się seksownie ubierzesz sprawi, że chętniej przystapisz do tego aktu seksualnego i łatwiej będzie Ci osiągnąć rozkosz. Po trzecie, on ignoruje Twoje potrzeby. Nie możesz mu na to pozwolic. Postaw sprawę jasno - seks jest dla Ciebie ważny a przez to, że on nic nie robi w tym kierunku, aby cię zaspokoić ignoruje cię jako kobietę i doprowadza do frustracji. Masz prawo do szczęścia, nie musisz zadawalac się bylejakością.

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Twoja sytuacja jest trudna, ponieważ mąż nie chce współpracować z Tobą. Seks jest ważny w małżeństwie i powinnaś postawić sprawę jasno, że masz swoje potrzeby, masz ochotę na seks, a on nie spełnia Twoich oczekiwań. Powiedz, że przeszkadza Ci to i chcesz, abyście wspólnie popracowali nad tym, jeśli nie, to Wasz związek zamieni się z małżeńskiego w przyjacielski a przecież nie o to chodzi. Mąż na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że ma problem, ale ciężko jest przyznać się do swoich ułomności, ponieważ erekcja u mężczyzny jest sprawą priorytetową. Powinnaś mu tłumaczyć, że chcesz poprawić jego męskość, chcesz mieć w nim dobrego kochanka. Zanim go namówisz na leczenie, możesz zasugerować tabletki wspomagające wzwód. Co do brzydkiego zapachu z ust i ślinotoku, tu może być problem zdrowotny. Brzydki zapach z ust może świadczyć o problemach z żołądkiem, refluksem, albo problemach z uzębieniem. Cokolwiek by to nie było, musisz przekonać męża do leczenia.

Odnośnik do komentarza

Jestem mezatka od 8 lat, maz tez przestal mnie podnieca, ale problem tkwi w tym czy kogos kochamy czy tez nie?
Napisze ogolnie, faceci oczekuja od nas kobiet, zebysmy byly zadbane, laski, szczuple,i w ogole,a oni nie musza o siebie dbac,my Polki mamy byc matkami, sprzataczkami, kucharkami, i kochankami,4 w jednym

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...