Skocz do zawartości
Forum

Brak wytrysku u 13 latka


Gość jasiubor2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jasiubor2

Witam!
Mam 13 lat, podczas masturbacji nie mam wytrysku. Pod skórą mam coś lekko osuszonego białego, nie wiem czy to sperma. Czasem od razu po orgaźmie chcę mi się sikać (mocz). Nie wiem w 100% czy to był mocz, ale przy załatwianiu się był ten płyn lekko żółtawy, ale lekko. Wzwody poranne są. Proszę o szybką pomoc, ponieważ w tym wieku powininem miewać wytryski prawie przy każdej masturbacji.

Odnośnik do komentarza
Gość do dziecka

Drogie dziecko, o czym ty piszesz, skąd takie głupoty posiadłeś? Ty wiesz co to woda i mydło? Jak często myjesz malutkiego siurka, na 100% 7cm? pod napletkiem masz brud w postaci starego, śmierdzącego i żółtego serka. Rada: myj codziennie siurka, dbaj o szkołę a nie walenie konia...

Odnośnik do komentarza
Gość kolezanka34

Odradzam ci masturbację. Przynosi ona wiele szkód, a żadnego pożytku. Zachęcam do spotkań z kolegami, uprawiania sportów. Myślę, że nie masz wytrysków, bo po pierwsze, jesteś jeszcze za młody na takie rzeczy, a po drugie twój organizm nie jest w stanie wytworzyć spermy, bo zbyt często się onanizujesz. Podejrzewam tu problem z uzależnieniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...