Skocz do zawartości
Forum

Proszę o odpowiedź


Gość Probblem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Probblem

Wydaje mi się że mam chudego penisa podczas wzwodu po środku 11.5cm to.jego obwod podczas wzwodu średnica na górze członka to 4 cm?mam czym się przejmować,dziewczyna będzie m ie czuć?długość to 17 cm

Odnośnik do komentarza

Kobieta potrafi czuć nawet długopis, czy palec :) .
17 cm to sporo (norma w Europie to jakieś 13-14cm), co do średnic już się wypowiedziałem. Jeśli gumka nie jest "za duża" na twojego przyjaciela to jest ok ;) , znowu nie każdy musi mieć węża strażackiego... Poza tym kolego, rozmiar sprzętu jest najmniej ważny ;) .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość do Problema

łechtaczka kobieca, dzięki której wyzwalany jest u niej orgazm, leży parę cm poniżej spojenia łonowego, więc wystarczy siurek nawet 4cm by ją zadowolić byleby się nie zesmarkał poniżej 10-ciu minut. Natomiast ch*j wielki, to tylko ból dla normalnej kobiety!!! Zaznaczam, normalnej, a nie k*rwy

Odnośnik do komentarza

~do Problema
Chłopie, albo Ty rżniesz głupa albo jesteś i głupem i koniobijcą, bo żadna normalna laska takiemu nie da d*py!!!
17cm długości i 4cm średnicy, to chuj młodziutkiego ogiera, więc nadajesz się li tylko do zapłaniania "debilnych" klaczek. Kumasz już teraz, za przeproszeniem, debilu?

Facet czy ty ogarniasz czym jest ŚREDNICA 4cm? Powtarzam - średnica, a nie obwód. 4cm to dużo.
Czy duży to ból dla kobiety - cóż, zależy ile się go wkłada, można mieć długiego jak lina i wkładać tylko żołędzia :) .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość rafik 54321

ja mam siurka 7cm i średnicy 1,5cm, i zadawalam każdą laskę jaka mi się nawinie, gdyż uzyskuję orgazm suchy, czyli bez wytrysku dopiero po 1.2h Polecam seks tantryczny, czyli bez wytrysku spermy. Polega on na wyćwiczeniu mm. Kegla.

Odnośnik do komentarza

~rafik 54321
ja mam siurka 7cm i średnicy 1,5cm, i zadawalam każdą laskę jaka mi się nawinie, gdyż uzyskuję orgazm suchy, czyli bez wytrysku dopiero po 1.2h Polecam seks tantryczny, czyli bez wytrysku spermy. Polega on na wyćwiczeniu mm. Kegla.

Troll jak zawsze czujny ;) . Tym razem jednak twoja próba podszycia się pod moją osobę jest wybitnie nieudana. Znajdź sobie inną ofiarę - pozdro.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość odśwerzony

~Odświeżam
To jak to jest?

Chłopie, odświeżyć można tylko mięsny kotlet, ale nie tfojego ch*ja. No, ale jak go odetniesz brzytwom jako bezrobotnego, dasz do rzeźni na kotlety, to będziesz miał wreszcie pożytek: nażresz się i przestaniesz tu na forum dupę zawracać swoim siurkiem, góra 7cm i średnicy ołówka. A jak nie chcesz, by nie ciągnięto z Ciebie łacha, to wklej zdjęcie Twojego niby "chudego" penisa i jeżeli faktycznie ma 17cm i średnicy 4cm, to zamkniesz wszystkim mordę, i udowodnisz, że nie jesteś debilem.

Odnośnik do komentarza

~Do Rafika
Kochany PT Rafiku, jak sądzisz, na tym forum przesiadują same gimbusy czy debilny ciemnogród?

Ten facet o nicku "Problem", to gimbus czy, za przeproszeniem, debil seksualny, który kłamie w żywe oczy, podając 3 x większe wymiary swojego penisa?

Odnośnik do komentarza

~Do Rafika
Kochany PT Rafiku, jak sądzisz, na tym forum przesiadują same gimbusy czy debilny ciemnogród?

Myślę że przesiadują tutaj głównie zarówno gimbusy jak i ciemnogród.
Jednakże czasem zdarzają się osoby autentycznie szukające odpowiedzi na konkretne (może czasem nieco śmieszne) pytania.
Często podobne pytania zadają głupcy i trolle, ale ja wolę myśleć że to po prostu pytanie od kogoś kto miał tragicznych rodziców, którzy go po prostu nie doinformowali w temacie sexu. Cóż zrobić - trzeba wtedy powiedzieć oczywistą prawdę.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...