Skocz do zawartości
Forum

sex analny mezczyzn


Gość iza777

Rekomendowane odpowiedzi

łagodniejsza forma pedalstwa. Łagodniejsza, gdyż nie pcha ch*ja do d*py innego chłopa, a własnym dildem nie zarazi się brodawczakiem, pod warunkiem, że nie będzie go lizał a systematycznie mył. Grzebanie w swojej dupie praktycznie nic nie daje, gdyż odbytnica nie ma unerwienia a i tak równolegle musi zwalić konia. Jest to nie tylko smrodliwa przyjemność co debilna.

Odnośnik do komentarza

Nie musi mieć to nic wspólnego z pedalstwem... Właśnie dlatego, że odbyt jest silnie unerwiony i jego stymulacja sprawiać może ogromną przyjemność, prowadzić do wielokrotnych orgazmów analnych. Ani to debilne, ani smrodliwe (o ile wiesz co to higiena). Moja partnerka czasem atakuje mnie "od tyłu" a mimo to jakoś nie mam pociągu do facetów...

Odnośnik do komentarza

cyt.
Moja partnerka czasem atakuje mnie "od tyłu" a mimo to jakoś nie mam pociągu do facetów...

No to masz babo-chłopa, Poszukaj blizn w kroczu, bo kiedydyś musiała mieć penisa, a przeszła operację zmiany płci. A może ta twoja jeszcze ma oprócz pochwy penisa, sprawdź dokładnie? Zatem jesteś pedalską ciotą dającą dupy skoro to lubisz, buaaahhhhaaaa..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...