Skocz do zawartości
Forum

22 lat i brak ochoty na seks


ssir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem z partnerem w związku od 4 lat , od jakiegoś czasu nie mam ochoty na współżycie. Nasze wspólne życie aktualnie jest bez bez kłótni, czasem się zdarzały, ale zawsze potem rozmawialiśmy o tym, wyjaśniając przyczynę. W naszym związku nie ma nigdy osób trzecich. Jesteśmy sobie bardzo wierni, nie ma zazdrości, czasem na sile staramy się wzbudzić taka pozytywna zazdrość, dzięki której pojawia się uśmiech :) nigdy złość. Jest to mój pierwszy partner a ja jestem jego pierwsza dziewczyna. Bardzo mnie pociąga i z wzajemnością. Nie boje się strachu przed ciąża. Nie jestem chora na nic, nie pije alkoholu i nie żyje w stresie. Zastanawiam się nad przyczyna braku odczuwania podniecenia. Mój chłopak nie naciska na mnie. Gdy jestem sama mam straszna ochotę na zbliżenie, nie masturbuje się, ale gdy już jestem przy nim, mam ochotę tylko zasnąć u jego boku. Razem dbamy o higienę wiec nie jest to przyczyna. Bardzo sobie ufamy. Czuje się przy nim bezpieczna. Tak wiec nie widzę niczego co mogło by powodować ten brak ochoty....Może powinnam brać jakieś leki ziołowe na zwiększenie popędu ? Sama nie wiem... Bardzo proszę o odpowiedz. Pozdrawiam. A.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...