Skocz do zawartości
Forum

Prawidłowa długość penisa u nastolatka


Gość Mateusz856

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz856

Witam, dość dawno zauważyłem że mam małego penisa - nie denerwowałem się tym gdyż byłęm młody, miałem wtedy około 13 lat. Lecz do dziś mój penis urósł 2cm?! Gdy mój penis jest w stanie \"spoczynku\" ma 2-3 cm a gdy stoi ma 9-10cm. Martwię się tym gdyż moi koledzy z klasy, w czasie basen zauważyłem że ich penis jest o wiele większy gdy jest w stanie spoczynku. Martwię się tym gdyż chcę wejść z moją dziewczyną powoli w temat seksu - i boję się że gdy zobaczy mojego penisa w tych rozmiarach to że mnie rzuci. Dodam również żę mam około 173 cm wzrostu i ważę 55kg. Proszę o szybką pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Ponieważ znajdujesz się ciągle w okresie dojrzewania, Twój rozwój jeszcze się nie zakończył. Ze względu na fakt, iż każdy organizm rozwija się indywidualnie nie można jednoznacznie stwierdzić, czy penis zwiększy rozmiary. Powinieneś udać się do lekarza, który oceni prawidłowość Twoich narządów płciowych i wdroży ewentualne leczenie gdy stwierdzi nieprawidłowości.

Odnośnik do komentarza
Gość superman

Witam.
Mam 15 lat i mam problem z moim penisem zauważyłem iż jest on zbyt mały. W stanie spoczynku ma 2-3cm, a gdy "stoi" ma zaledwie 5-6cm.
Moim zdaniem jest coś nie tak ;/
Mam dziewczynę która jest w moim wieku- kochamy się, widzę ze ona chce zajść dalej ja tez chciał bym to zrobić ale boję się odrzucenia.
Proszę mi coś poradzić, czy ja mam zgłosić się do lekarza?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...