Skocz do zawartości
Forum

Niepełny wzwód u nastolatka


Gość firunio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat i problem z penisem. Gdy się "podniece" to mój penis zamiast stać --- to stoi tak / , czyli tak do góry i nie mogę go wyprostować, bo jest twardy. Dodam, że mam dość małego i chyba późno dojrzewam. Proszę o pomoc !

Odnośnik do komentarza

Witam. Prosze o pomoc. Mam 17 lat, seks uprawialem wiele razy, bez zadych problemow.Raz zdarzylo sie tak, ze mi nie stanal. Nie przejalem sie tym bo wytlumaczylem to sobie tym, ze sie z rana masturbowalem. Obecnie, czyli kilka miesiecy po tym, podczas masturbacji moj penis nie jest taki twardy, gdy np. jestem z dziewczyna. Z rana rowiez taki nie jest, choc gdy wstaje rano obok dziewczyny to jest bardzo twardy i stoi dlugo. Kiedy jest gra wstepna moj penis jets twardy, ale gdy tylko biore prezerwatywe automatycznie odstaje. Bardzo sie tym martwie, stalo sie tak ogolnie 3 razy, lacznie z tym przypadkiem sprzed kilku miesiecy. Prosze o pomoc. Czy to jednorazowa wpadka? W razie czego, do jakiego lekarza sie udac, by przepisal mi jakies tabletki? Urologa, ginekologa ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...