Skocz do zawartości
Forum

Seks z zabezpieczeniem dzień po okresie - bezpieczny?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałam się zapytać, czy jeśli dzień po okresie chcielibyśmy razem z chłopakiem uprawiać seks z zabezpieczeniem to czy jest szansa, że nie zajde w ciążę? Według mojego kalendarzyka (jeśli okres okaże się regularny) to skończy mi się 14 czerwca, ale pokazuje mi, że szanse na ciążę są ŚREDNIE przez 3 dni po skończonym okresie (od 15 do 18) - (aplikacja "Mój kalendarzyk"). Mój chłopak potrafi się zabezpieczać i mu ufam, ale jednak czytając różne fora na ten temat, trochę się denerwuje. Mogłabym prosić o jakąś radę? :) Zależy nam na tym, bo mój facet wylatuje 17 czerwca znowu na kilka miesiecy za granicę, wiem, że co się odwlecze to nie uciecze, aczkolwiek proszę o jakąś radę :)

Ps. Nie biorę żadnych tabletek antykoncepcyjnych i to będzie dla mnie mój pierwszy raz :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno, zapamiętaj na całe dalsze życie: 11 dni przed spodziewaną miesiączką to dni niepłodne, przy regularnym miesiączkowaniu, pod warunkiem, że nie przesunie się owulacja z powodu zmiany klimatu(przyśpieszy się), choroby(opóźni się), stresu
( wystąpi niespodziewanie nadprogramowo) W 1-szym okresie niepłodności dni niepłodnych może nie być, jeżeli cykl jest bardzo krótki a krwawienie długie. Najbezpieczniej jest dodatkowo użyć prezerwatywy i globulkę dopochwową Oval Patentex. W drugim okresie niepłodności przy regularnej miesiączce można użyć tylko globulki Oval Patentex.
Ponieważ seks, to nie tylko kopulacja, polecam wyguglać w necie "fizjologię i filozofię seksu". Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...