Skocz do zawartości
Forum

Preejakulat? Co to jest?


Gość Kickk97

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kickk97

Witam, mam 15 lat i od ok. 3 tygodni prawie codziennie się masturbuję. Nigdy przedtem tego nie robiłem. No i tak, gdy jestem podniecony to czuję coś tak cudownego w penisie, że aż nie umiem tego opisać. Wszystko byłoby dobrze, gdybym miał na koniec normalny, biały wytrysk. Zamiast tego wypływa jakaś w 80% przezroczysta substancja. Chyba to właśnie preejakulat. Leci kilka dużych kropel i spływa na dół, czasami leciutko tryśnie. I nie miał bym pytań, no ale przy takim podnieceniu to powinna być biała sperma, a nie to coś. A może to jest sperma? Nie wiem.
Poza tym wszystko w porządku, nie mam żadnych problemów, staje normalnie, napletek schodzi, jest Ok.
Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Fizjologicznie kolor spermy może się zmieniać i przyjmować barwę od mleczno-białej, biało-szarej do żółtawej. I jest to norma, a zmienność barwy zależy od wielu czynników, np. dziedziczenia, wieku mężczyzny, sposobu odżywiania, ogólnego stanu zdrowia mężczyzny, a także częstotliwości aktywności seksualnej, które przyczyniają się do tego, iż u niektórych mężczyzn sperma podczas wytrysku będzie gęstsza i bielsza, a u niektórych płynna i wręcz przezroczysta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...