Skocz do zawartości
Forum

Niepełny wzwód po regularnych masturbacjach


Gość tric

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 23 lata kilka miesiecy temu zacząłem stałe współżycie seksualne z jedną partnerką. Mam problem ze wzwodem. Jest on niepełny, czasem zdarza sie, że moge odbyć normalny stosunek lecz i tak wzwód jest nie dokońca satysfakcjonujący. Przeważnie jest on zbyt słaby i nie moge odbyć stosunku płciowego z partnerką. Wcześniej regularnie się masturbowałem. W ostatnich miesiącach zaprzestałem masturbacji. Podczas innych stosunków we wcześniejszych latach nie miałem z tym problemów. Chciałbym zauważyć, iż w ostatnich miesiącach zmieniając nawyki żywieniowe zrzuciłem około 10 kg chociaż nigdy nie miałem problemów z nadwagą. Chodze 4 razy w tygodniu na siłownie, zdarza sie i częsciej. Brałem sporo suplementów diety między innymi w postaci kreatyny. Jeśli chodzi o porannne wzwody to zdarzają sie prawidłowe, natomiast dzienne są nie do końca pełne. Nie ukrywam, że podaczas stosunku troche sie denerwuje obecną sytuacją , choć mam wyrozumiałą kochającą partnerkę. Prosze o poradę.

Odnośnik do komentarza

Przyczyn problemu, który opisujesz może być wiele. Z tego co wiem kreatyna nie wpływa negatywnie na potencję, jednak podobno sterydy bardzo. Mam nadzieję, że po nie nie sięgałeś. Zmiany w stylu życia, które opisujesz powinny nawet wzmocnić siły seksualne, pod warunkiem, ze twoja dieta nie jest zbyt niskokaloryczna. Poza tym masturbacja także ma wpływ na życie seksualne. Często zdarza się, że taki nawyk, powoduje iż bodźce seksualne, by zadziały muszą być intensywniejsze. A może powodem niepełnej erekcji jest stres, który odczuwasz przy dziewczynie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...