Skocz do zawartości
Forum

Problem ze wzwodem a impotencja


Gość rempek87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rempek87

Czesc! mam 23 lata i duzy problem z brakiem wzwodu, badz bardzo slabym wzwodem, zaczalem niedawno stosowac cwiczenia na powiekszanie penisa(nie robicie tego) i chyba ostatnio z nimi przesadzilem (na poczatku bylo ok) moj wzwod najpierw stal sie miekszy(nawet penis w stanie wiotkim byl miekszy), przetraszylem sie i wogole zrezygnowalem z cwiczen, ale teraz jeszcze trudniej mi uzyskac wzwod. Mam nadzieje ze jest to problem ktory siedzi w mojej glowie, ale wzwod na pewno jest slabszy, penis mniej sztywny i w tym momencie czuje ze moje zycie dotyka dna, zawsze bylem nerwowy, mam duzo stresow, a kiedy ostatnio zycie zaczelo isc w dobrym kierunku i poznalem cudowna dziewczyne(jeszcze nie wspolzylismy i mysle o splawieniu jej zeby sie nie meczyla) stalo sie to. Penis stal sie miekszy juz kilka tygodni temu, ale myslalem ze to normalne przy tych cwiczeniach, ale odkad sie dowiedzialem ze cos moze byc nie tak a pozniej wogole zaczalem miec problemy ze wzwodem to teraz nie wiem, pojde niedlugo do lekarza ale chce poznac rozne opinie jesli jest taka mozliwosc. Mysle ze to nie uszkodzenie nerwow(profilkatycznie wspomagam sie lecytyna i witamina B), ale boje sie ze zostalo uszkodzone juz nie pamietam jak sie to nazywa, ale chyba cos odpowiedzialne za cyrkulacje krwi w praciu. Nawet przy tych cwiczeniach mialem latwo wzwod bardzo dlugo ale teraz nic, nie moge sie skupic w pracy, nie moge sie skupic na obowiazkach w domu, chodze jak niezabezpieczony pistolet, jakies sugestie, czy moglem nieodwracalnie uszkodzic penisa?? czytalem na angielskich badz amerykanskich forach o czyms takim jak venous leak

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...