Skocz do zawartości
Forum

Suchy penis a stulejka


Gość anonimpytajnik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonimpytajnik

No dobra w końcu postanowiłem się zapytać, gdyż raczej złudne było to, że to co mi dolega jest po prostu przez dorastanie, ale otóż to mam 16 lat.. i nie ukrywam lubię się dużo masturbować, lecz doskwiera mi taki problem, bez erekcji kiedy Penis jest w stanie spoczynku mogę spokojnie naciągnąc skórę aż po żołądź prącia i jeszcze dalej.. i otóż to żołądz prącia jest nawilgnięty w stanie spoczynku, lecz kiedy poczuję podniecenie i przejdę do stanu Erekcji, żołądź prącia jest suchy i uniemożliwia mi to swobodne naciągnięcie napletka za żołądź prącia.. i tu pojawia się pytanie, bo.. czasami z trudem uda mi się naciągnąć napletek za żołądź i tylko za żoładź o dalszej podróży w dół nie ma co myśleć.. po prostu nie jestem w stanie (czasami napletek zaciska się w połowie) gdybym myślał o stosunku z kobietą pewnie nie było by to przyjemne, ale otóż to.. gdy w stanie erekcji próbuje.. nie wiem jak się wyrazić.. "cofnąć" napletek z powrotem przykleja się on w połowie (tam gdzie się czasami zaciska) i konieczne jest nawilżenie wodą całego prącia bym swobodnie mógł przykryć z powrotem penisa (W stanie erekcji) Żołądź prącia jest całkowicie suchy raz.. podczas masturbacji z odkrytym żołędziem prącia na skórze (w miejscu, gdzie się prawdopodobnie napletek przykleja) Pojawiła się krew. Już sam nie wiem czy to jest pół stulejka czy po prostu to przez suchego penisa, jeśli to jest wina zbyt ciasnego napletka czy jest jakiś sposób na rozciągniecie go bez wizyty u urologa..... Napisałem me pytanie dość chaotycznie, ale pokładam wiarę, że wy eksperci będziecie wiedzieć o co mi chodzi.. z góry dziękuję za odpowiedz..

Odnośnik do komentarza
Gość Do chłopca

widzę, że nie wiesz co to stulejka, i błądzisz, nabawiając się kompleksów a nawet choroby ( pisałeś o zranieniu penisa i krwi). Otóż prawdziwa stulejka to przyrośnięty napletek do żołądzi. Kobiecie to nie przeszkadza, ale mężczyzna ma odczucia takie jak z lizania cukierka przez szybę/napletek, i nie może się spuścić; a wytrysk u mężczyzny = orgazm= przyjemność.
Skoro nie masz stulejki to jedyna rada rozćwiczyć napletek waleniem konia całą dłonią niczym pochwą z użyciem lubrykanta KY. Po wytrysku obowiązkowe umycie penisa i hartowanie zimną wodą. Po wysuszeniu penisa nałożyć na główkę krem od twarzy. Spać i chodzić z gołą żołądzią. Tylko czasem nie idź do urologa, bo zaraz cię wyśle, za grubą kasę na okaleczające obrzezanie!!!! Stulejki nie masz, więc ćwicz narazie własną dłonią, później pochwą kobiecą. Nara.

Odnośnik do komentarza

cyt.:
czasami z trudem uda mi się naciągnąć napletek za żołądź i tylko za żoładź o dalszej podróży w dół nie ma co myśleć.. po prostu nie jestem w stanie (czasami napletek zaciska się w połowie) gdybym myślał o stosunku z kobietą pewnie nie było by to przyjemne, ale otóż to.. gdy w stanie erekcji próbuje.. nie wiem jak się wyrazić.. "cofnąć" napletek z powrotem

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Chłopcze, bełkoczesz jak niemota używając niemedycznego języka. Nie za żołądź tyko poza rowek okołożołędny. Coś takiego jeżeli nie rozćwiczysz może się przerodzić w załupek, a załupek może tak silnie objąć główkę, że ona ulegnie martwicy z powodu zatrzymania krążenia krwi. Powstanie taki kurewski ból, że zgodzisz się nawet na amputację penisa i założenie kranika tylko do sikania, byle pozbyć się bólu. Notabene, z seksu będą nici, bo kranik do cipki nie wlezie. Radzę zająć się leczniczym waleniem konia jak ktoś wyżej napisał, albo pożegnać się z prawdziwym seksem z kobietą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...