Skocz do zawartości
Forum

Brak popędu seksualnego


Gość Ewa1973

Rekomendowane odpowiedzi

Od wielu lat szukam przyczyny braku u mnie popędu. Mam z tym wielki problem i nie mogę go w żaden sposób rozwiązać. Od zawsze tak było, odkąd skończyłam średnia szkołę i rozpoczęłam wspolżycie nie czerpałam żadnej przyjemnosci z seksu- nie czułam żadnego napięcia podczas gry wstepnej, nigdy nie czułam przyjemnosci ani z dotyku, pocałunków ani samego współzycia. Chłopcy ode mnie odchodzili albo ja od nich właśnie przez to. Choć byłam mocno zakochana w nich i czułam, ze życie bym za nich oddała to jednak seks nie dawał mi żadnej satysfakcji i nie ciągneło mnie do niego. Teraz mam 38 lat, mam kolejnego chłopaka, z którym nie współżyję, bo juz mi sie nie chce. Nie widzę żadnego sensu w zbliżeniu, który nie daje satysfakcji. Ani dotyk czy pocałunek ani długie pieszczoty nie przynoszą żadnego efektu. Proszę o pomoc, gdzie tkwi przyczyna ? Dodam, że jestem bardzo otwarta na seks, nie mam żadnych uprzedzeń.

Odnośnik do komentarza
Gość gertrudajz

Może bierzesz jakieś pigułki antykoncepcyjne, one mają czasem takie działanie (jak brałam takie jedne, to po ich zmianie na inne mi się poprawiło)? Może to wina hormonów, jakichś wahań albo niedoboru? Jak jesteś u ginekologa, to go zapytaj o to, poproś o badania poziomu hormonów. Może coś pomóc też wizyta u seksuologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...