Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja męska, newet i kobieca


Gość Jarek30

Rekomendowane odpowiedzi

Masturbacja często jest koniecznością biologiczną w przypadku braku partnera z powodu samotności, nieplełnosprawności etc. Masturbacja pełni rolę rozładowania energii seksualnej, chroniąc organizm przed nawet chorobą, np. prostatyzm u mężczyzn.
Masturbacja nie jest ani zboczeniem ani grzechem, jest dobrostanem człowieka i przyjemnością tak jak normalny seks. Polega na delikatnym pieszczeniu/pocieraniu narządów płciowych, w tym najwrażliwszych elementów: łechtaczki i żołądzi.
Ważne, by przestrzegać pewnych zasad: 1) czystość genitalii, by nie wprowadzić z brudem infekcji chorobotwórczych najczęściej bakteryjnych, a nawet wirusowych, np. wirus brodawczaka 2) lubrykant poślizgowy by nie uszkodzić śluzówki, gdyż masturbacja polega na tarciu
3)umiar, gdyż nadmiar orgazmów osłabia Układ Imunologiczny i wtedy organizm bardziej podatny jest na choroby.
Dostępnymi lubrykantami są: KY w aptece, ale drogi, ISANA Rossmana w drogerii, duża puszka i tani.

Odnośnik do komentarza
Gość monisia17

kupiłam lubrykant/żel w Rossmannie, jest tego chyba z 30dkg. zatem w stosunku do KY jest kilkanaście razy tańszy, przeliczająćc na ilość w [g]. Notabene, do jednej masturbacji wystarcza ok. 3[g] żelu, więc zawartość pudełka wystarczy na parę lat. Dzisiaj wypróbuję na penisie mojego chłopaka, gdyż akurat mam "ciotkę" i nie mogę go wpuścić do cipki z powoduów higienicznych. Widzę, że żel doskonale nada się , nie tylko do pielęgnacji całego ciała, a nawet do twarzy i kochanej masturbacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...