Skocz do zawartości
Forum

Połączenie napletka i prącia


Gość xdomgxd

Rekomendowane odpowiedzi

U mężczyzn nieobrzezanych (większość populacji polskiej) napletek połączony jest z trzonem prącia za pomocą cienkiego pasma skórnego - wędzidełka. Jest to prawidłowa struktura i nie ma powodów do obaw.

Odnośnik do komentarza
Gość do łebka

umiejętnym waleniem konia możesz to rozćwiczyć, bo pewnie napletek nie chce zejść poniżej rowka i stwarza ból, tak?
Technika walenia konia:
Myjesz siurka wodą i mydłem. Na dłoń lejesz kilka kropel lubrykanta np. olejek bambino i głaszczesz chuja całą dłonią niczym pizdą, aż się spuścisz. Po ejakulacji znowu myjesz siurka i hartujesz zimną wodą. Po roku ćwiczeń możesz spróbować zakopulować kozę.

Odnośnik do komentarza
Gość Carloss

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 29-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...