Skocz do zawartości
Forum

Nieprzyjemne dolegliwości po pierwszym seksie


Gość Moniika20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moniika20

Wczoraj doszło do mojego pierwszego razu. Po przebiciu błony trochę bolało i było nie wiele krwi. Ogólnie dało się wytrzymać. Po dwóch godzinach zrobiliśmy to jeszcze raz. Przy czym nie wiem czy to istotne, ale stosunek trwał o wiele dłużej. Bolało podobnie jak za pierwszym razem, ale nie było tragedii. Dziś rano obudziłam się z bólem i niemiłosiernym pieczeniem pochwy, na bieliźnie znalazłam śluz zmieszany z niewielką ilością krwi, całość jest zaczerwieniona i nie wiem czy nie opuchnięta. Gdy gmeram tam w środku palcem to czuje ból. Najbardziej dolegliwe jest pieczenie, które mogę porównać do posypania rany solą. Cały dzień czuje te objawy zarówno przy siedzeniu jak i przy chodzeniu. Chciałam się Was poradzić co zrobić w tym przypadku. Jak sobie ulżyć? Co mi może być? Ile to jeszcze może potrwać i czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza

Odczuwasz pieczenie, bo rozerwanie błony nadrywa śluzówkę w miejscu jej zrostu. To typowy, powszechny objaw defloracji. Jak najbardziej prawidłowy, więc nie ma czym się, martwić.

Po takiej typowej defloracji następny stosunek seksualny powinien się odbyć po ustąpieniu dolegliwości, czyli po zagojeniu ranek śluzówki, co może trwać około tydzień.

Tyle że takie podstawowe informacje powinnaś mieć w małym palcu już przed seksem. W wielu miejscach, na witrynach poradniczych o tym piszą. Nie lubisz zdobywać wiedzy, tylko zawsze lecisz na żywioł?

Jeśli czegoś nie potrafisz sama sobie wydedukować, to raczej zalecam porzucić żywiołową ścieżkę zdobywania doświadczeń. :-)

Odnośnik do komentarza

Derick na miejscu dziewczyny też bym się zmartwiła. Jeszcze nie mialam pierwszego razu, a obczytana jestem. Na portalach piszą "zerwanie", "lekki dyskomfort" "defloracja". Ale nie określają co to jest za ból, do czego można go porównać.

Moniika20 w każdym bądź razie dzięki za to określenie, "posypanie rany solą", wiem jak się do tego nastawić :D xD

Odnośnik do komentarza

:-)
Mała ranka po zranieniu nożem przy krojeniu chleba tak samo piecze jak posypana solą.
Błona dziewicza jest przytwierdzona do śluzówki a czasem wręcz zbudowana jest ze śluzówki, więc w miejscu gdzie się przerwie trochę się nadrywa.
Penis ma większą średnice niż obwód błony, to i rozciąga pochwę, więc i pęknięte miejsce połączenia błony i śluzówki. Stamtąd wycieka krew tak samo jak po nacięciu nożem palca. Cała filozofia. Stopień negatywnych odczuć zależy jeszcze od rodzaju błony. Gdzie na żywca można zobaczyć rodzaje błon? Tutaj defloration.tv

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...