Forum Seks

Czy możemy zrobić pierwszy raz bez prezerwatywy?

~wtajemniczona123456789

~wtajemniczona123456789

Mój chłopak i ja chcemy zacząć pierwszy raz. Niestety mieliśmy już 2 próby i za każdym razem Jemu opada i nie może się skupić. Grę wstępną zaliczamy ale dalej już niestety nie bo Mu opada. I przypuszczamy że to może być wywołane przez zakładanie prezerwatywy. Czy możemy spróbować bez prezerwatywy? Czy to jest powodem że tak się dzieje? Czy to jest wywołane przez coś innego?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Pereziusz

~Pereziusz

Opada wskutek zakładania prezerwatywy ? Nie sądzę. Opada mu może wskutek strachu i stresu przed a nie wskutek założenia prezerwatywy. Porozmawiaj z nim o seksie, może obawia się że będzie to totalna klapa i mu nie wyjdzie, będzie kiepski, może tego się boi, to go blokuje psychicznie ? Bo jeśli tak to wtedy trzeba dodać mu pewności siebie, podbudować na duchu, np. że co by nie zrobił i tak będzie dobrze, że uda się, wyjdzie, czujesz że da radę, że chcesz tego. Grunt to to by on w twoje słowa i w siebie przy okazji uwierzył, jeśli uwierzy. Myślę że wtedy problem z głowy, natomiast wymaga to czasu, nastaw się na cierpliwość i daj mu trochę czasu

Natalia Bator

Natalia Bator

Sytuacja nie wynika z nakładania prezerwatywy, ponieważ nie ma ona najmniejszego wpływu na wzwód. Zapewne wynika to z bariery psychicznej, stresem przed stosunkiem, problemów zdrowotnych, przemęczeniem itd. Ja jednak pozostawałabym przy przyczynie jak a jest stres. Nie napisałaś ile macie lat, ale jesli jesteście stosunkowo młodzi, być może za wcześnie jeszcze na inicjację seksualną bo nie jesteście do niej przygotowani.

26 natalia-bator Kobieta, 27 lat, Lublin
~tosia26

~tosia26

Oj czasem samo zakładanie prezerwatywy może wpłynąc na opadanie, jak się to robi nieumiej ętnie, nie wpasowuje sie tego do gry wstępnej, tylko jakos tak dziwnie wychodzi... najfajniej jak to dziewczyna nakłada gumke facetowi :))))

aanielkaa

aanielkaa

jasne i co jeszcze? moze niech chlopak sie polozy i czeka na trzesienie ziemi zeby doszlo do stosunku, sam niech naklada, w koncu top jego działka, jak stres go zjada przy nakladaniu gumki niech poprobuje w domu przed lustrem

17 aanielkaa Kobieta, 34 lata, Kraków
~tosia26

~tosia26

przed lustrem, to mozna ćwiczyć rozmowe kwalifikacyjną albo jakies inne interakcje a nie przygotowanie do seksu