Forum Seks

Prawidłowy rozmiar penisa u nastolatka

~Flix

~Flix

Witam. W maju skończę 17 lat. Czytałem sporo o długości penisa w kontekście kulturowym, społecznym, medycznym. Wiem, że nieduży członek to nie powód do rozpaczy, znam te argumenty. Jednak mam pytanie. Czy to prawda, że członek może rosnąć do 20 roku życia? Ciekaw jestem. W wieku 12 lat mój członek miał 12 cm we wzwodzie, obecnie (niecałe 17lat) ma 15cm. Wiem, że nie jest to bardzo mało, zastanawiam się jednak, czy jest szansa żeby urósł jeszcze 2-3 centymetry. Czy członek rośnie tylko do 16 roku życia (takie słyszałem opinie). Proszę o odpowiedź.

~kurczak96

~kurczak96

Mam wiele pytań dotyczących mojego penisa... A więc tak: -Mam 14lat i penisa długości 8,5cm w wzwodzie a kiedy leży ma 6cm... obwodu nie Liczyłem. I moje Pytanie czy To dobre Wymiary? - Jak ściągnę Napletka z żołędzi napletek z powrotem zakrywa żołędzie,Czyli nie mogę odsłonić żołędzi. Czy to normalne? - Nie pamiętam czy już miałem swój pierwszy wytrysk, ale przy masturbowaniu się wypływa jakaś przezroczysta ciecz, lecz jest jej mało. Mam zarost w około prącia, lecz jest on bujny, nie ma go za dużo. Prosiłbym o odpowiedź. Z Góry dziękuje

~matrix1

~matrix1

Masz 14 lat, dopiero się rozwijasz. Jeśli coś w twoim organizmie cię niepokoi porozmawiaj z lekarzem. Tutaj nie ma powodu do wstydu. JEzeli faktycznie wystepuja jakies nieprawidłowości lepiej jest leczyc to na poczatku, niż pozwolić chorobie sie rozwijac.

~Carlos

~Carlos

Penis rośnie do 17.-18. roku życia. Po tym czasie jego wielkość ulega stabilizacji.

~jadu

~jadu

Mam 14 lat i mam małego penisa! Podczas erekcji wynosi około 8 cm, w spoczynku 4 cm, obwód 7 cm, Mam owłosienie pod pachami i koło członka.

~wawrzyniecen

~wawrzyniecen

Najprawdopodobniej Twój penis jeszcze urośnie. Jeśli jednak bardzo się rozmiarem martwisz, możesz poradzić się lekarza. Pozdrawiam

aanielkaa

aanielkaa

nie ma idealnego rozmiaru u nastolatka, jak juz w pełni dojrzejewsz wtedy mozna prownywac a narazie ciezko jest okreslis prawidlowy rozmiar u nastolatka bo kazdy dojrzewa w innym tempie

17 aanielkaa Kobieta, 34 lata, Kraków
~t...

~t...

Witam mam 19 lat 173 Wzrostu waga 100 Kg Mój członek jak jest w spoczynku to jest taki mały jak u dziecka co dopiero się urodziło a jak stanie to ma 10 cm czemu tak mam chce mieć dużego członka. Pomoże mi ktoś

~paweł456

~paweł456

Witam. mam 22 lata, rozmiar mojego penisa wynosi 12,5cm w czasie wzwodu, mierzony od góry. wydaje mi sie że jest jednak to trochę mało i nie wiem czy nie mam jakiś problemów ze zdrowiem? jeśli tak do kogo się udać i czy da się "coś z tym zrobić"?

~seksowiczówna

~seksowiczówna

witam , chciałbym sie dowiedzieć czy mój rozmiar penisa w tym wieku to normalne i czy to dobry rozmiar lub zły.
mam 184 cm wzrostu , 65 kg wagi. 16 cm w czasie erekcji i 13 obwodu a w spoczynku 11 cm długości

~Pikaczu

~Pikaczu

Do autora pierwszego postu - jeszcze urośnie spokojnie
do autora drugiego postu - jest ok

~dfg234

~dfg234

No proszę Tomeq,ty to się dopiero masz czym poszczycić...Nie to,co tamci...

~dfg234

~dfg234

Pewnie,że dobrze.Jeszcze nie raz komplementy na ten temat usłyszysz.A nawet jeżeli nie,to nie jednej pannie oczka się zaświeca.U mojego męża w pracy jest dziewczyna-śliczna po prostu,a jej mąż przeciętny.Zawsze się zastanawiali wszyscy dlaczego taka ładna kobieta z nim jest aż do monentu, kiedy ktoś tam widział go pod prysznicem i mówił,że chociaż nieurodziwy ale wyposażony...

~Tomeq

~Tomeq

Heh, dziękuje, bo ja się bałem, że jest mały... Ale skoro taka wielkość jest okej, to ta wiadomość mnie bardzo cieszy. :)

~eeeppos

~eeeppos

Witam. Mam problem z moim przyrodzeniem. Czy 14 cm w zwodzie członek w wieku ok.15 lat to ponizej średniej czy norma? , ile powinien wynosić średni obwod dla danego wieku?
Proszę o pomocc

Pozdrawiam Piotrek

~nord23

~nord23

~eeeppos
Witam. Mam problem z moim przyrodzeniem. Czy 14 cm w zwodzie członek w wieku ok.15 lat to ponizej średniej czy norma? , ile powinien wynosić średni obwod dla danego wieku?
Proszę o pomocc

Pozdrawiam Piotrek

zgłoś się do lekarza (rodzicom możesz powiedzieć, że masz bule jąder lub problemy z siusiu - niech cię zapiszą do urologa)
szczególnie teraz, w okresie dojrzewania jest szansa na pomoc, byś dzięki terapii farmakologicznej pod kierunkiem specjalisty, nie musiał przechodzić przez piekło odrzucenia i wyśmiania w dorosłym życiu

powodzenia i obyś sobie nie przydeptał

~chlopak

~chlopak

u mnie normalnie jest taki maly ze wstyd. a podczas erekcji powieksza sie 3x

Misiorr

Misiorr

Mam 17 lat . Penis ma długość 14 cm i obwód 12 cm, dziewczyny tylko szczerze i naprawde wystarczająco ?? ;)

91547 misiorr Mężczyzna, 20 lat, Bielsko
Kimberly

Kimberly

Myślę że tak :) Inni mężczyźni mają jeszcze mniejsze przyrodzenie a zaspokajają swoje partnerki . Akurat mój narzeczony ma 20 cm, ale mówię, są tacy których penisy osiągają niecałe 8 cm więc masz wystarczającego.. :)

91529 kimberly Kobieta, 24 lata, Gdańsk