Skocz do zawartości
Forum

Przedwczesny wytrysk - dlaczego teraz?


markoo121

Rekomendowane odpowiedzi

witam,
równo miesiąc temu pisałem na forum z problemem, który dotyczył wzwodu oraz szybkiego finału. Przypomnę, nie jestem prawiczkiem od kilku lat. Sex uprawiałem w różnej długości czasowej. Nigdy nie trwał krócej niż 5 min. Gdy miesiąc temu chciałem współżyć z moją dziewczyną, mój penis nie chciał stanąć, a gdy mu się to już udało, w momencie ubierania prezerwatywy (tak jak zawsze) opadał, bądź czułem, że dojdę od razu po wejściu. Od tamtego czasu nie podejmowałem kolejnych prób. Boję się iż sytuacja się powtórzy. Wtedy też sprawdziłem podczas masturbacji czy też tak jest, niestety tak było; ciężkie próby przy uzyskaniu wzwodu, szybki finał.
Teraz gdy podczas masturbacji próbuję to nie ma problemu już ze zwodem. Jednakże nadal mam problem z szybkim wytryskiem. Trwa to co prawda kilka sekund, ale jednak...

Wnioskowałem iż przyczyną jest stres związany z obroną pracy inż, brakiem snu itd... Finalnie początkiem lutego udało mi się wszystko obronić i teraz czy powinienem jeszcze czekać, może stres opadnie, czy iść do lekarza?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...