Skocz do zawartości
Forum

Czy mogą być tego skutki?


Gość Nulex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam teoretycznie problem bo nie wiem czy mam się bać czy też nie. Dwa dni temu doszło do zbliżenia między mną a moją dziewczyną, chcieliśmy uprawiać seks jednak się nie udało, a to że jesteśmy oboje przed pierwszym razem jest jeszcze ciężej. Chodzi mi głównie o to że przy namiętnym całowaniu leci mi z członka płyn z podniecenia i zawsze kiedy zdejmę majtki mam tam mokro. Kiedy zdecydowaliśmy się ze chcemy to zrobić zdjąłem majtki, założyłem kondoma i wytarłem ten płyn. Spróbowałem włożyć ale się nie udało, postanowiłem że włożę palca po czym znowu spróbowałem włożyć. Jednak się nie udało. I moje pytanie brzmi jeśli powiedzmy przy wycieraniu tego płynu chusteczką dotknąłem tego płynu i po 2-3 minutach włożyłem palca do jej pochwy to nie zajdzie w ciążę? Nie znam się na tych sprawach dlatego pytam. Proszę o odpowiedź bo się martwię. Nie doszło do wytrysku.

Odnośnik do komentarza

w tym płynie mógł się zaplątać plemnik i mogło dojśc do zaciążenia. Jeśli nie minęło 72h, to wskazae RU484.
Skoro jesteś tak "jebliwy", to nigdy nie próbuj stosunku "przerywanego", gdyż nawet nie poczujesz mimowolnej ejakulacji, a wystarczy kropla, by narobić kłopotu.. Ponieważ zaczynasz , to wyguglaj w necie hasło "Fizjologia i filozofia seksu" może akurat coś wam się przyda. Nara.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...