Skocz do zawartości
Forum

Nietypowy problem z erekcją


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam nietypowy problem z erekcją: pełną erekcję osiągam tylko w momencie, w którym mam zaciśnięte uda. W chwili, gdy je rozluźnię erekcja momentalnie ustępuje. Miałem badanie przepływów w prąciu, ale tylko gdy miałem zaciśnięte uda (gdy wszystko jest w porządku) i wyszło ok. Sildenafil poprawia erekcję, chociaż nie rozwiązuje problemu. Problem jest bardzo krępujący i ograniczający i trwa bardzo długo. Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim? Mam 26 lat i prowadzę bardzo zdrowy tryb życia.

Odnośnik do komentarza

Wytrysk jest ok. Masrurbować też się mogę normalnie, opadnie po wytrysku, jednak wszystko jedynie gdy mam mocno zacisne uda.
Urolog, u którego się leczę podejrzewał, że problem jest naczyniowy. Skierował mnie na usg, które wykonane zostało przez innego lekarza, przy zaciśniętych udach (co mnie zdziwiło, gdyż wtedy nie mam problemu). Czy badanie nie powinno być wykonane przy rozluźnionych udach, skoro wtedy jest problem? Dziękuję, za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość pytaniee

~trawis
Ja też stosowałem iqman i uważam, że jeżeli chodzi o poprawę erekcji to nie ma lepszego środka, jeżeli chodzi o działanie długofalowe i stałe

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
A jak jest z Twoim wytryskiem spermy? Ile jej jest w ml i na jaką odległość tryskasz? Coś węszę, że nie masz czym trysnąć, że ci wycieka jedynie kropla spermy, mam rację?
Co z tego, że Ci stoi siurek godzinę, jak nie masz z tego przyjemności w postaci wytrysku. Baba będzie zadowolona ale nie ty. Chłopie , nie pomogą fale Wisły jak jaja obwisły, kumasz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...