Skocz do zawartości
Forum

dojrzewanie


Gość gimbus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Siedem miesięcy temu skończyłem 15 lat. Wydaje mi się że za wolno dojrzewam. Bo jeśli niczego nie przeoczyłem to nie miałem jeszcze w ogóle polucji w nocy. W jakim wieku powinna wystąpić pierwsza? I co ile potem powinny występować?

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Nie każdy tego raczej doświadcza. Ja nigdy nie miałem zmaz i okazało się, że jestem całkowicie pozbawiony pociągu seksualnego. Nie martw się może u ciebie po prostu jest jeszcze na to za wcześnie:-)

Odnośnik do komentarza

W tym wieku jeszcze nie pora? Dodam tylko że włosy też tam późno miałem bo dopiero na początku gimnazjum zaczęły rosnąć a koledzy juz dawno mieli jeszcze w podstawówce. I to było trochę krępujące zwłaszcza na basenie. Bo chyba tylko ja byłem tam łysy. A o pociąg się nie boję bo od pół roku chodzę z dziewczyną. Tylko polucji nie mam a od chyba roku codziennie rano sprawdzam :(

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Nie wiem, nie znam się na tych rzeczach w ogóle:D Seks to dla mnie temat tabu. Jestem taki delikatny i wrażliwy i jakoś nie wyobrażam siebie w roli dominatora w łóżku^-^ Ale myślę, że raczej nie powinieneś się tym, aż tak bardzo przejmować. Skoro jak sam mówisz, że masz już dziewczynę, to już tylko kwestia czasu, gdy ona sama zacznie z Ciebie wysysać ten nektar.

Odnośnik do komentarza

I mogę w ogóle nie mieć polucji? Czytałem ze tak może być jeśli chłopak się masturbuje albo współżyje a ja rzadko to sam robię a współżycie planujemy rozpocząć dopiero na wakacjach. Więc dziwne to trochę. Ale dzieki za odpowiedz. Może przesadzam i nie ma się czym martwić i wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Gość zmazy nocne

~gimbus
W tym wieku jeszcze nie pora? Dodam tylko że włosy też tam późno miałem bo dopiero na początku gimnazjum zaczęły rosnąć a koledzy juz dawno mieli jeszcze w podstawówce. I to było trochę krępujące zwłaszcza na basenie. Bo chyba tylko ja byłem tam łysy. A o pociąg się nie boję bo od pół roku chodzę z dziewczyną. Tylko polucji nie mam a od chyba roku codziennie rano sprawdzam :(

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Polucje & zmazy nocne to nie jest coś automatycznego jak szczanie, jest to efekt bużliwych snów erotycznych, kiedy to w śnie tak fajnie kopulujesz, że się spuszczasz.
Doskonale obrazuje to relacja pewnego gimbusa: śnił mi się węgorz w galarecie, budzę się, galareta na brzuchu a węgorza nie ma, a byłem taki głodny.
Do polucji może dojść i dorosły mężczyzna. Pytanie do kobiet: czy Wy też macie polucje/lubricatio?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...