Skocz do zawartości
Forum

Stymulacja penisa ręką a masturbacja


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli stymuluje penisa ręką czy jest to masturbacja ? Stymuluje penisa ręką góra dół . I gdy czuje ze za chile ma nastąpić wytrysk spermy to przestaje . Czy przez to ze tak robię może mnie boleć podbrzusze , jądra i chyba to są nasieniowody ? Pytam ponieważ nie chce przestać się masturbowac lecz nie mogę już wytrzymać tego ... tak odczuwam potrzebę wyrrysku . Ale nie doprowadza tego tak żeby on nastąpił

Odnośnik do komentarza

~Audi
Serio mogę mieć potem raka ? Prostaty czy czego czy jader ?
Ale ja chce z tym skończyć ... robie to chyba już od 6 lat ... przez to jestem nerwowy i wg ..
A jak bym tak nie robił to by było lepiej ? Znaczy bez stymulacji ?

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Jedyne sensowne rozwiązanie, to ożeń się i miej normalny seks. Czytałeś artykuł z netu "Fizjologia i filozofia .seksu..."? Nerwicy seksualnej możesz dostać właśnie przez wstrzymywanie wytrysku, i z biegiem czasu Ci w ogóle penis nie stanie, kumasz? A ból jąder i rak to osobna choroba zamiast przyjemności. Ile Ty masz lat żeś taki nieobyty?

Odnośnik do komentarza
Gość propozycja

~Audi • 11 godzin temu
Serio mogę mieć potem raka ? Prostaty czy czego czy jader ?
Ale ja chce z tym skończyć ... robie to chyba już od 6 lat ... przez to jestem nerwowy i wg ..

Propozycja:
wstąp do seminarium i złóż śluby czystości, wtedy nie będziesz miał pokusy do "bicia konia" i właśnie skończysz ze śmiertelnym grzechem i już na wieki nie będziesz nerwowy..

Odnośnik do komentarza

~Audi
No chodzę do 3 technikum .... I co z tego ze jestem nie obyty ...
I skóry nie od 6 tylko od 8 lat chyba ...

No, to pewnie w tym technikum masz na warsztatach imadło, więc wsadź jondra między szczęki i kręcąc dźwignią w prawo ściśnij je aż poczujesz pot na czole, wtedy wyleczysz się z wszelkich chorób dziecięcych i masturbacji. Nara. Oli
PS: co to jest ta"skóra"? Obrzezany jesteś od 8. lat, cycuś?

Odnośnik do komentarza
Gość dla Audiego

podkład tekstowy pod bicie konia:
List młodej mężatki do koleżanki-wspomnienia z nocy poślubnej 20.08.09r
Z pewnością jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już przechodzi a ja nie piszę jak mi się powodzi.
Sądzę, że nie zrozumie Twoja główka mała, gdy tylko przeczytasz, żem Witkowi dała. Uczynię wszystko, co będzie w mej mocy opisując przebieg swej poślubnej nocy.
Po całym weselu, hucznej zabawie, gdy wszyscy goście rozeszli się prawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Witek mię pod rękę wiódł do sypialni.
Zaczął się rozbierać i mię o to prosi. Objął bardzo czule, suknię ręką wznosi. Zgodziłam się w końcu, tylko go prosiłam, by zgasił światło, bo się rumieniłam.
Prędziutko więc wszystko z siebie zdejmowałam, aż wreszcie w samej koszuli się ostałam.
Witek podszedł do mnie bardzo roześmiany i szepnął: ach chodź skarbie mój kochany. Gdy się położyłam, przytulił się do mnie bardzo czule i zaraz zaczął zdejmować mi koszulę. Ja w bojaźni wielkiej drżąc się rozpalałam i jakiś twardy członek ciągle odpychałam.
Gdy mi mą koszulę ściągnął Witek drogi, chwycił za kolana, rozłożył mi nogi, całym swym ciężarem legł na moim ciele, chciałam krzyknąć, ale oddechu nie stało mi wiele. I poczułam coś nagle między nogami. Coś to mnie ubodło jak diabeł rogami. Wkrótce potem czuję, jak owe narzędzie, stale coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam się wpakowało, gdzie między nogami jest otwarte ciało. I ze strachu prawie nie zemdlałam, lecz w tym samym czasie dreszczy rozkoszy doznałam. Bo Witek mi cały swój członek wpakował i ustami swymi usta me całował. Wtenczas nogami chwyciłam Witka krzycząc: jeszcze, jeszcze, jeszcze Tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Witek do przodu, to i ja do przodu, jak Wicio do tyłu to i ja oczywiście, także swą dupkę cofałam sprężyście. Wskutek tego tarcia, przyznam rozkosznego, po małej chwili pod dupką poczułam coś mokrego. Witek chwilę sapał, aż wkrótce, że słabnie, odsunął się ode mnie i leżał bezwładnie. Ja wtedy członek do małej rączki wzięłam i ostrożnie do swej dziurki przytknęłam. Ten twardy instrument co się go tak bałam, teraz całkiem miękki w swej ręce trzymałam. Lecz po małej chwili dźwignął się do życia i Witek znów pchać zaczął do mego ukrycia. Witek mój kochany znów zaczął pracować i między moje nogi swój koniec kierować. Ja również Witkowi zręcznie pomagałam, gdy mi się wyśliznął sama sobie wkładałam. I tak sobie żeśmy dziesięć razy powtarzali, i choć chciałam jeszcze Witek nie mógł dalej.
Dziś już proszę Witka z wieczora i rana, by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle słyszę, czuję, i choć jego przy mnie nie ma miłość w myśli knuję. Zresztą i Ty zaznasz tej słodyczy, gdy dasz swemu kochanemu. A tego Tobie z całego serca Twoja koleżanka życzy. Mania

Odnośnik do komentarza

cyt.:

~Audi
No chodzę do 3 technikum .... I co z tego ze jestem nie obyty ...
I skóry nie od 6 tylko od 8 lat chyba ...

Węszę Ci jedynkę z polskiego, jeśli dojdziesz do matury.
Zapamiętaj chłopie, że "nie" z przymiotnikami pisze się razem. Ma być "nieobyty" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
????????????????????????????????????????????????????
Natomiast "nie" z czasownikami pisze się osobno, np. w Twoim przypadku "nie walę konia gdyż idę do zakonu"

Odnośnik do komentarza
Gość do Audiego

~Audi
Serio mogę mieć potem raka ? Prostaty czy czego czy jader ?
Ale ja chce z tym skończyć ... robie to chyba już od 6 lat ... przez to jestem nerwowy i wg ..
A jak bym tak nie robił to by było lepiej ? Znaczy bez stymulacji ?

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Chłopie, używasz słów których nie rozumiesz. Stymulacja, to delikatniejsza forma masturbacji zwana potocznie "waleniem konia" Zrozum wreszcie, że podnieta seksualna nie zwieńczona wytryskiem nasienia sprzyja prostatyzmowi, a objawia się to bólem jąder, później gruczolakiem stercza, i wreszcie rakiem prostaty. Węszę, po stylu pisania, żeś gimbus, więc za wiele i tak nie zrozumiesz.Nara.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...