Skocz do zawartości
Forum

Obniżenie ochoty na seks


Gość chamber

Rekomendowane odpowiedzi

Jak miałem 20 lat to mogłem to robić codziennie ale teraz w wieku 30 lat widzę u siebie znaczne obniżenie ochoty na seks ;/ Zastanawiam się czym to może być spowodowane. Czy ktoś może miał tego typu problemy?

Dodam,ze nie chcę przyjmować żadnych leków bo boję się,że moge się uzależnić. Czy są może jakieś skuteczne witaminy na zwiększenie potencji?

Odnośnik do komentarza

Poczytaj sobie o Potency Therapy Nie jest to lek, środek dostępny bez recepty. Ziołowe składniki a ma bardzo dobry wpływ na erekcję. Poza tym to,że masz tak bardzo duże obniżenie ochoty na seks w wieku 30 lat nie jest normalne. Rozumiem lekki spadek ale w tym wieku nie powinno tak być.
Sam jestem starszy , wspomagam się własnie tym specyfikiem ale nie mam obecnie żadnych kłopotów.

Odnośnik do komentarza

~chamber
Czy ten środek jest do kupienia w aptece? Czy jest na receptę? Pytam sie na tym forum bo nie ukrywam,że nie mam ochoty iść do seksuologa;/ Wolałbym jednak tego uniknąć.

Nie wiem czy jest do kupienia w aptece, bo kupowałem go najczęściej przez internet.
Jest dostępny bez recepty

Nie dziwię się, że nie chcesz iść do lekarza, trochę wstydliwy problem.

Odnośnik do komentarza

Może być wiele przyczyn takiego stanu, najlepiej udaj się po diagnozę do lekarza. Kobiety też cierpią na niskie libido i wówczas często sięgają po suplementy diety , które mają za zadanie, zwiększyć ukrwienie narządów płciowych a tym samym zwiekszyć porządanie i ochotę na seks, może i dla facetów sa takie suplementy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...