Skocz do zawartości
Forum

masaż tantryczny


Gość Meg8

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli masaż robi kobieta mężczyźnie, to w kulminacyjnym momencie ma on wytrysk wsteczny, czyli ani kropli spermy na czubku penisa. Taki mężczyzna może kontrolować wytrysk i kopulować nawet godzinę, wyzwalając wiele orgazmów kobiecie.
Notabene, jest to super dla kobiet, które z reguły wymagają 5 x więcej czasu niż mężczyzna bu uzyskać swój wytrysk/lubricatio=orgazm

Odnośnik do komentarza

Szczerze powiedziawszy to pierwsze słyszę takie określenie jak "wytrysk wsteczny"..... natomiast myślałam że masaż tantryczny polega też właśnie między innymi na przedłużaniu szczytowania obojga partnerów. .. i przy tej formie szczególnie ważne jest odpowiednie masowanie/uciskanie strefy erogennej mężczyzny.

Odnośnik do komentarza
Gość Maciuiś 57

~Meg8
Szczerze powiedziawszy to pierwsze słyszę takie określenie jak "wytrysk wsteczny"..... natomiast myślałam że masaż tantryczny polega też właśnie między innymi na przedłużaniu szczytowania obojga partnerów. .. i przy tej formie szczególnie ważne jest odpowiednie masowanie/uciskanie strefy erogennej mężczyzny.

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
Istniee również pojęcie seks tantryczny. Polega on na ćwiczeniach mm Kegla. Silne mm Kegla, jeśli mężczyzna chce, to tak nimi ściśnie cewkę moczową, że ani kropla nie wypłynie z penisa, natomiast cofnie się do pęcherza=wytrysk wsteczny. To ma niby dać mężczyźnie wielokrotne orgazmy. Zestaw ćwiczeń można zamówić u Bruneta- "kochanek oświecony"

Odnośnik do komentarza
Gość wytrysk wsteczny

jest patologią, która pojawia się po zabiegu wyłuszczenia gruczolaka z prostaty. Uszkodzony zostaje mm zwieracza pęcherza i sperma zamiast do pochwy "leci" do pęcherza moczowego. Odczuwanie orgazmu tylko trochę otępione. Ponieważ sperma jest lubrykantem i lekarstwem, więc wiele kobiet nie lubi seksu tantrycznego, czyli na sucho. Notabene, u kobiet przyjmujących nasienie do środka, zauważono mniejszy odsetek raka szyjki macicy. Seks na sucho grozi nadżerkami.

Odnośnik do komentarza

Masaż tantryczny jest czymś niesamowitym, rozpala zmysły, daje mega odprezenie, relasuje...wazne jest otoczenie, kojąca muzyka, zapachy, świece, oddech...lubię wracać na masaz tantryczny do krakowskiego studia masażu Unity Point, znają się na rzeczy , tantra w 100 % wydaniu

Odnośnik do komentarza

Dobrze na mięśnie mi wpłynął masaż Lomi Lomi w gabinecie Dewi, krakowskim oczywiście. Zauważyłem również, że od tego masażu poschodziły mi bariery psychiczne kontaktu z drugim człowiekiem. Ogólnie po pewnym czasie zacząłem bardziej dotykać ludzi, czy to gdzieś w ramię, czy tak na spokojnie. Dużo się od tamtej pory poprawiło. Staram się chodzić regularnie, ale różnie bywa. Cennik bardzo atrakcyjny, jakość super. Tam masz ogólnie sporo rodzajów masaży i na pewno coś trafisz pod siebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...