Skocz do zawartości
Forum

Badania wykluczające impotencję psychogenną


Gość PCT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, krótko opiszę moje doświadczenia; więc, od 7 moze 8 lat mam problemy z utrzymaniem wzwodu, porannych wzwodów nie mam. mam 31 lat i stała partnerkę od 3 lat, bardzo wyrozumiałą. w wieku 17-22 lata miałem stycznośc z narkotykami (marichuana, amfetamina, i chaszysz) Po odstawieniu narkotyków pojawiła sie u mnie depresja i leki, brałem dużo lekow od depresji; F*********, S******* S******, S******, A******, C*****, V********, E*****, A******, B******, do czasów terazniejszych, ostatnio leczyłem sie M**********- po tym leku pojawily sie poranne erekcje itp. ale musialem przestac stosować ten lek poniewaqż uszkodzil mi watrobe, później bralem l******- po nim nic sie nie zmienialo- nadal brak ochoty na wszystko co zwiazane z seksem, i ostatnio T******* CR- po nim pojawily sie erekcje wciagu dnia ale po stosowaniu tego leku przez okrez 3 tyg. mialem bardzo duzo dzialan ubocznych. teraz jestem na terapi testosteron prolongatum 2 amp. co 10 dni plus cialic 5mg codziennie juz od okolo 4 tyg, nic sie nie zmienia :( Moje pytanie brzmi, czy te zaburzenia co u mnie wystepuja sa skutkiem brania narkotykow, czy powodem jest depresja czy inne przyczyny, dodam ze mam dyskopatie odcinka ledźwiowego. Jakie badania powinienem zrobic, żeby wykluczyć np przyczyny psychogenne czy inne organiczne, planuje zrobic prywatnie Mr calego kregoslupa i mózgu czy w moim przypadku nalezy wykonac takie badanie, Gdzie ja mogę szukać pomocy. I czy w ogóle jest szansa że mogę być kiedyś jak prawdziwy facet? proszę o pomoc :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...