Skocz do zawartości
Forum

wizja /zmysłowy sex


Gość manifique 8

Rekomendowane odpowiedzi

Gość manifique 8

Witajcie chciałabym podzielić się z wami moim przeżyciem.
Całkiem niedawno poznałam mężczyznę (niby przypadkowe spotkanie ) ... spotkaliśmy się kolejny raz na jednej z imprez klubowych ,
Patrzyłam na niego jak bym go znała juz latami ...patrząc w jego oczy ukradkiem co jakiś czas podczas imprezy juz myślałam tylko żeby spotkać się z nim w sypialni.
Podeszłam i zaprosilam go na spotkanie -odmówił bo ma żonę, i 2 dzieci -ja mam męża i 2 dzieci ...
Kiedy wychodziłam z klubu zgodził się na spotkanie ....

Umówiliśmy się Raptem tydzień później na kawę
Przy tym spotkaniu rozmawialiśmy długo i o wszystkim ....
2 tygodnie później zaprosił mnie do siebie do domu . Chętnie skorzystałam. W domu miał łóżko do masażu co od razu wywołało uśmiech na mej twarzy ...

Spotkanie przebiegło w takiej kolejności napilismy się lampkę wina , wzięliśmy wspólną kąpiel w wannie z olejkami i przy świecach .we wannie juz zaczęliśmy piescic swoje ciała.
Po wyjściu z wanny zaproponował mi masaż , przy muzyce relaksacyjnej czułam podniecenie z każdą sekundą. Piescil moje ciało wykonując przy tym profesjonalny i przyjemny masaż .
Podczas masażu Piescil i masowal moją lechtaczke .
Po masażu uprawialismy, bardzo dziki sex doznania były niesamowite nigdy dotąd czegoś takiego nie przeżyłam. .. w penym momencie miałam wizję gdzie widziałam siebie jako uczennice jednej z egipskich kapłanek, (tu mogłabym opowiedzieć moja wizję od a do z ale w skrócie powiem jedynie ze podczas tej wizji widziałam tez jego ... ) widziałam jak kochałam się z nim już znacznie wcześniej właśnie w czasach starożytnych. Widziałam to wszystko tak wyraźnie a tak naprawdę byłam przecież w tym momencie obecna z nim w jego domu ...

Pozwolę sobie zakończyć tutaj te historię jedynie dodając ze po powrocie do domu czułam się tak jakbym na nowo odrzyła......

Na pytanie co niektórych z was jeżeli zapytacie czy miałam wyrzuty wobec męża odpowiem tak -
Jeżeli czułam się w tym momencie szczęśliwa to dlaczego miałabym tego żałować

Odnośnik do komentarza

To nie złośliwość tylko praktycyzm : )
Ale złośliwa mogę być.
Rozumiem, że masz dwójkę dzieci i nie masz czasu by przysiąść przy słowniku. Dobrze, że chociaż masz czas na wizyty w klubach : )
Zrobiłabyś to jeszcze raz? Może jeszcze użyczy Ci miejsca w wannie. Nie trać nadziei : )

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...