Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego boli mnie petting?


Gość abstraction1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość abstraction1

Witam. Wczoraj zaczęłam uprawiać petting z chłopakiem. Zastanawiam się dlaczego mnie to bolało. Czy to ja robiłam coś nie tak ? Odczuwałam ból w miejscu intymnym. Troszkę się martwię. Czy ja lub mój chłopak możemy coś zrobić z tym, żebym odczuwała mniejszy ból ?

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Nieprzyjemne odczucia podczas pettingu mogą być związane z niedostatecznym nawilżeniem pochwy lub zbyt intensywnym drażnieniem Twoich narządów płciowych przez partnera. Przyczyną suchości pochwy mogło być niedostateczne podniecenie. Doraźnie możecie zastosować środki nawilżające do miejsc intymnych dostępne w drogeriach lub aptekach. Jeśli problem nie ustąpi należy udać się do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość przyczyna

Grzebie Ci w cipie brudnymi, szorstkimi od łopata łapami, w dodatku ma nieobcięte paznokcie i zamiast przyjemności robi ci ranki i ból.
Rada: umyj cipę, on niech umyje łapy, obetnie pazury, posmaruje łapy i cipę lubrykantem KY i będzie OK, nawet wyzwoli ci orgazm.
A po chuj ci petting/grzebanie jak możesz włożyć se globulkę Oval Patenteks, wybrać dzień niepłodny i może ci grzebać penisem i nawet spuścić się bez ryzyka ciąży. Kumasz jusz tera cielę dembowe?

Odnośnik do komentarza
Gość abstraction 1

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 14-stą wiosnę i pod stanikiem mało mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość do pettingowców

takie grzebanie łapami w genitaliach, raz, może powodować ranki i chorobę bakteryjną, dwa, wcale nie chroni przed ciążą, bo np. dziewczyna wali konia chłopakowi, on spuszcza się, sperma dostaje się na palce, i wystarczy, że taki zaspermiony palec dotknie pi*dy i ciąża gotowa.
Notabene, w całym ejakulacie jest >200 mln plemników, na zaspermionym palcu może się utrzymać kilka tysięcy, a do zapłodnienia wystarczy tylko jeden!!!
Trza być niespełna rozumu, żeby zamiast przyjemności z poprawnego seksu narobić se pettingiem tylko kłopotów: stan zapalny pochwy,& penisa , niechciana ciąża.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...