Skocz do zawartości
Forum

Środki na rozluźnienie mięśni przed seksem


Gość sloneczko88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sloneczko88

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy istenieją jakieś środki na rozluźnienie mięśni przed uprawianiem seksu. Od jakiegoś czasu strasznie się spinam przed pójściem do łózka z moich chłopakiem mam wrażenie, że jestem strasznie spięta i jak dochodzi do zbliżenia odczuwam straszny ból, który powoduje, że wole przestać. Czy są jakieś tabletki na rozluźnenie mieśni?? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Nie słyszałam o takich środkach stosowanych przed seksem. Może po prostu to spinanie mięśni wynika z Twojej psychiki.Może tak naprawdę nie chcesz współżyć z Twoim chłopakiem. Przemyśl sobie skąd może brać się ta blokada. Nie rób niczego na siłę.

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

Być może chłopak nie wie co to pieszczoty przygotowujące kobietę i jej pochwę do kopulacji, kiedy to pochwa wytwarza optymalną ilość śluzu, który pozwala na bezbolesne i rozkoszne wśliźnęcie penisa i ruchy frykcyjne prowadzące do wytrysku nasienia i orgazmu u kobiety.
Rada: skoro chłopak jest jeszcze ciemny w te klocki, to poćwicz z dildem o rozmiarach penisa chłopaka. Dildo umyj i posmaruj lubrykantem KY. Sama nauczysz się orgazmu pochwowego, po 50-ciu ćwiczeniach. Z chłopakiem nie nauczysz się takiego orgazmu. Dopiero jak będziesz umiała, to wpuść chłopaka, ale musi minimum 10 minut "szorować" penisem w twojej cipce, zanim osiągniesz orgazm. Punkt G leży w 3/4 głębokości pochwy od strony brzusznej. Jest to trudny do osiągnięcia orgazm, ale najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Gość sloneczko 88

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 30-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...