Skocz do zawartości
Forum

Problem z orgazmem


Gość Wuwunia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrafię dojść z moim partnerem, w żaden sposób. Juz z poprzednimi partnerami tak miałam. W młodości dość często się masturbowalam, jednak pokazując partnerowi to, co ma robić i jak często nie skutkuje i podczas pieszczot staram się też sama stymulować, żeby nie robić zawodu mojemu mężczyźnie. Ale moje pytanie to co mogłabym zrobić, czy wizyta u lekarza pomoglaby w moim problemie? Czytałam ze jeśli ma się zaburzenia przez masturbacja w okresie dorastania to żadna terapia nie pomoże. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość ileż można

Zrozum jedno - to nie ma znaczenia, ile sobie bżdryngoliłaś cipe w okresie dojrzewania. Dopóki nie będziesz naprawde podniecona i rozbudzona emocjonalnie, dopóty nie poczujesz prawdziwego orgazmu. Osiągnięcie orgazmu to nie tylko bżdryngolenie łechtaczki, ale przede wszystkim odpowiednio narastające, bardzo silne pobudzenie psychiczne, które może doprowadzić do orgazmu w ogóle bez manipulacji przy genitaliach.

Odnośnik do komentarza
Gość spokofantazja

Dziewczyno nie czytaj tych bzdur, ktoś kto nigdy nie miał problemu z orgazmem nie zrozumie tego, a wypisywanie tego typu mądrości chyba uważa za dowartościowanie. Nie znajdziesz u tych ludzi zrozumienia, a porady nie mają najmniejszego sensu, moja rada a jestem kobietą z podobnym problemem(może nie tak nasilonym, ale zawsze był to dla mnie problem) zrób zakupy w sexshopie jajeczko wibrujące do stymulacji łechtaczki, od tego zacznij, to był mój koniec stresów i problemów. Jeśli to nie pomoże szukaj tak długo aż znajdziesz coś właściwego dla siebie. Pozdrawiam i życzę wielu orgazmów.

Odnośnik do komentarza
Gość Franciszka10

A myślicie, że można mieć problem z orgazmem przez przerośnięte wargi sromowe mniejsze :( Już wystarczy, że wpędzają mnie w kompleksy i mam ciągłe podrażnienia, teraz mam obawy, że także w moje życie seksualne weszły za bardzo i przez to nie szczytuje. Jeśli rzeczywiście tak jest to chyba zostaje mi tylko labioplastyka może w końcu będę mogła normalnie żyć :(

Odnośnik do komentarza

~Franciszka10
A myślicie, że można mieć problem z orgazmem przez przerośnięte wargi sromowe mniejsze :( Już wystarczy, że wpędzają mnie w kompleksy i mam ciągłe podrażnienia, teraz mam obawy, że także w moje życie seksualne weszły za bardzo i przez to nie szczytuje. Jeśli rzeczywiście tak jest to chyba zostaje mi tylko labioplastyka może w końcu będę mogła normalnie żyć :(

ile masz lat , jezeli Cie stac zeby je zmniejszyc ,na pewno poprawisz sobie samopoczucie i bedziesz miala komfort psychiczny przy wspolzyciu , jeszcze kwestia czy masz stalego partera czy nie , wplynie na doznania pozytywnie

Odnośnik do komentarza

Koleżanko, PRAWDZIWY orgazm siedzi w głowie, uwolnij się od kompleksów, skup się na partnerze i przedewszystkim na sobie, nie myśl za dużo, znajdź sobie w głowie mantre, która cię będzie rozluźniać i podniecać. Też kiedyś miałam problemy z tym, ale odkąd wiem, ze trafiłam na właściwą osobę, która się nie przejmuje moimi wadami i kompleksami to szczytuję za każdym razem, wiem, że go podniecam i seks to sama przyjemność, a przez pierwszy rok płakałam, że należę do tych bidulek KTÓRE NIGDY!, a tu szok, rozluźnij się i daj podniecić, a wszystko będzie dobrze

Odnośnik do komentarza

Owszem. Może byc przeprowadzana laserowo. Zabieg taki jest delikatniejszy oraz nie będzie dawał takich efektów jak operacja. Poza tym w niektóych przypadkach trzeba wykonać kilka sesji laserem (które nie są przyjemne). Myślę, że jeśli zastanawiasz się nad zabiegiem labioplastyki, powinnas wybrać się na konsultację do lekarza, który zajmuje się takimi zabiegami.

Lekarz doradzi Ci jakie będzie tutaj najlepsze rozwiązanie. Polecam zapisanie się do doktor Raczkowskiej w Krakowie https://www.raczkowska.pl/labioplastyka/ Ma dużę doświadczenie w takich zabiegach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...