Skocz do zawartości
Forum

penis


Gość człowiek123

Rekomendowane odpowiedzi

najprawopodobniej to stulejka, czyli w wyniku zaniedbań higienicznych wytworzył się stan zapalny i napletek przyrósł do żołądzi. Jeśli w gorącej wodzie w wannie i z użyciem lubrykanta nie da się ściągnąć nawet 2 cm, to musisz iść do urologa i dać się obrzezać. Jeśli da się "skóra" ściągnąć choćby 0,5cm, to możesz ćwiczeniami uniknąć obrezania. Wygooglujw necie "napletki patogenne" i porównasz ze swoim; najlepiej wklej link do twojego siurka.

Odnośnik do komentarza
Gość do Człowieka

tylko i wyłącznie zabieg operacyjny pn. obrzezanie.
Jest wykonywany pod znieczuleniem, zatem nie panikuj.
Idź do LPK po skierowanie do specjalisty, czyli urologa, a on wyda skierowanie do szpitala. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość do człowieka123

~człowiek123
a jak mam 11 lat i boje się powiedzieć mamie i tacie

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Im szybciej się zdecydujesz powiedzieć rodzicom, tym szybciej unikniesz kalectwa!!! W sprawie zdrowia i życia nie ma wstydu, to musisz zrobić i już, gdyż rodzice muszą podpisać zgodę na zabieg. Zabieg pod znieczuleniem będzie trwał kilkanaście minut i jeszcze w tym samym dniu pójdziesz do domu , dostaniesz zwolnienie ze szkoły na kilka dni. Możesz też powiedzieć pani wychowawczyni klasy, a ona pójdzie do rodziców i poprowadzi sprawę.

Odnośnik do komentarza
Gość do Kikuni

kikunia55
Jak wstydzisz się mamy, to podejdz z tematem do taty, przecież to też mężczyzna tylko duży i jeśli sam nie miał tego typu kłopotów to przynajmniej słyszał. On pewnie powie mamie, bo to mamy zazwyczaj mają czas na chodzenie z synkami po lekarzach. Odwagi, jak trzeba działać, to trzeba.

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Kikuniu, Ty masz 55l? Mogłabyś być moją bacią i poszłabyś ze mną. Tobie bym pokazał siurka i bym się nie wstydził, naprawdę.

Odnośnik do komentarza

w wieku 17-20 lat też miałem dokładnie ten sam problem. Też miałem taki cudowny kontakt z rodzicami że wstydziłem się powiedzieć. Codziennie pod prysznicem dokładnie myłem małego i próbowałem ściągać napletek ile się dało. Po pewnym czasie 1-3 miesiące(nie pamiętam dokładnie) napletek pierwszy raz zszedł do rowka. Do dzisiaj codziennie pod prysznicem "ćwiczę" napletek. Po stulejce nie ma śladu.

Odnośnik do komentarza
Gość stulejkaa

~yoyoy
w wieku 17-20 lat też miałem dokładnie ten sam problem. Też miałem taki cudowny kontakt z rodzicami że wstydziłem się powiedzieć. Codziennie pod prysznicem dokładnie myłem małego i próbowałem ściągać napletek ile się dało. Po pewnym czasie 1-3 miesiące(nie pamiętam dokładnie) napletek pierwszy raz zszedł do rowka. Do dzisiaj codziennie pod prysznicem "ćwiczę" napletek. Po stulejce nie ma śladu.

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
To jest właśnie to!!! Przyczyną przyrośnięcia napletka do żołądzi jest brud, który wywołując stan zapalny przyczynia się do stulejki. Częste mycie żołądzi przy ściągniętym napletku chroni przed chorobą. Czy to takie trudne? Dodatkowa rada: na noc ściągać napletek, w dzień też, aż wreszcie wyrobi się nawyk odkrytej żołądzi. Otępienie wrażliwości żołądzi temperuje przedwczesny wytysk. Co lepsze dać się obrzezać czy myć ...?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...