Skocz do zawartości
Forum

ciąża a pieszczoty


Gość ola.rek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
Proszę o radę - kilka dni temu kochałam się z moim mężczyzną. Na początku piescilismy się dość ostro i on w trakcie pocierania penisem o moje wargi sromowe (nie wchodząc we mnie) doszedł. Czy istnieje możliwość zajścia w ciążę. Wydaje mi się że szansa jest równa zeru, ale wolę się upewnić.
Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Piszesz jak gimgówniara. A czy ty w ogóle wiesz kiedy masz najbiliższą miesiączkę? Czy Ty wiesz co to dni płodne i niepłodne? Czy Ty wiesz co to antykoncepcja w postaci prezerwatywy czy globulki Oval Patentex, nie wsponinając o hormonalnej?
Dajesz dupy w ciemno i pytasz debilnie czy jesteś w ciąży. Taaak, jesteś w cionrzy i za kilka miesięcy urodzisz bachora, zadowolona?. Skoro posługujesz się kompem, to wygoogluj "Dni niepłodne w cyklu menstruacyjnym", i "fizjolofię seksu" i nie rżnij już głupa, dobrze? Twój kopulant skoro nie doszedł w pochwie, to trysnął nasieniem na Twój brzuch i wargi sromowe, tak?
Musisz wiedzieć, że plemnik to jak węgorz, gdy znajdzie się na wilgotnej śluzówce warg sromowych to zapierdala w górę do macicy i jajowodów na spotkanie z jajeczkiem, by po ok. 72h zagnieździć się w macicy na 9 miesięcy. A tak na poważnie, to ile masz lat?

Odnośnik do komentarza

cyt. z oli:
Proszę o radę - kilka dni temu kochałam się z moim mężczyzną.
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Moja droga mylisz pojęcia, kochanie /miłość to zupełnie co innego niż kopulacja!!! Ty nie kochałaś się a dawałaś dupy, kumasz?
Zapamiętaj na całe życie, każda miłość prowadzi do seksu, lecz nie każdy seks do miłości.

Odnośnik do komentarza
Gość Straż forum

~Asia 27

cyt. z oli:
Proszę o radę - kilka dni temu kochałam się z moim mężczyzną.
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Moja droga mylisz pojęcia, kochanie /miłość to zupełnie co innego niż kopulacja!!! Ty nie kochałaś się a dawałaś dupy, kumasz?
Zapamiętaj na całe życie, każda miłość prowadzi do seksu, lecz nie każdy seks do miłości.

To Ty mylisz pojęcia.
Nie wiemy, jaki rodzaj stosunku tu zaistniał.
W języku polskim mamy:
1.) dawać pipy/cipy - seks waginalny
2.) dawać dupy - seks analny
3.) dawać japy/brać do dzioba - seks oralny

Odnośnik do komentarza

cyt.:
To Ty mylisz pojęcia.
Nie wiemy, jaki rodzaj stosunku tu zaistniał.
W języku polskim mamy:
1.) dawać pipy/cipy - seks waginalny
2.) dawać dupy - seks analny
3.) dawać japy/brać do dzioba - seks oralny
CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
Ni chuja, nie mylę pojęć, gdyż od dawna "dawać dupy"= dawać cipy, uprawiać anal= dawać wsadzać fiuta do odbytnicy, uprawiać oral= brać penisa do buzi. Kupiłaś już wózek za 500zł?

Odnośnik do komentarza

~Asia 27
W dupie byłeś i gówno widziałeś. Kocham dawać dupy Mam wtedy wielką radochę gdy chłop liże moją broche. Jestem z tego dumna że jestem dziwko bo chociaż korzystam z życia a nie pieprzę się tylko z jednym

pisze sie ,,dziwką'' , fajny opis siebie , ostra jestes ,czyzbys byla nimfa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...