Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem uzależniony od masturbacji?


David2002

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat (za miesiąc 14). Od 3 lat się masturbuję, teraz chodzę do 1 gimnazjum. Mam duże potrzeby seksualne. Robię to codziennie, jednak boję się że się uzależnię i w przyszłości będę wolał walenie niż seks z kobietą. Od 4 dni się nie onanizuję i czuję ogromną potrzebę. Penis ciągle mi stoi i w ogóle nie chce opaść i czuję mrowienie w jądrach. Czy mogę być uzależniony? I czy mogę się spuścić? Czuję jakby miał zamiar mi zaraz eksplodować...

Odnośnik do komentarza

musisz systematycznie rezygnować z masturbacji np. teraz co 3-ci dzień, później jeszcze rzadziej, aż przystosujesz organizm do normalności. Jeśli zrezygnujesz gwałtownie grozi Ci prostatyzm, później gruczolak i wreszcie rak stercza. Na ten temat dowiesz się więcej , jak wygooglujesz fizjologię seksu.

Odnośnik do komentarza
Gość też miałem 13

brak ujścia spermy powoduje rozsadzanie jąder i prostaty, zatem ból w kolicach krocza, co w konsekwencji prowadzi do prostatyzmu.
Dzieje się tak w momencie podniecenia, a ponieważ piszesz, że ciągle Ci siurek stoi, to jesteś na dobrej drodze do prostatyzmu, jeśli nie zwalisz od czasu do czasu konia.

Odnośnik do komentarza
Gość ileż można

PRZESTAŃCIE już z tym rzekomym uzaleznieniem od onanizmu. NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO, a już na pewno nie u 13-letniego szczyla.
To, co jest na pewno u niektórych neurasteników, to POCZUCIE WINY Z POWODU MASTURBACJI. To ono powoduje problemy, a nie żadne "uzależnienie".
Zlitujcie się w końcu i przestańcie bajdurzyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...