Skocz do zawartości
Forum

Niezabezpieczony seks a prawdopodobieństwo ciąży


Namika1

Rekomendowane odpowiedzi

2 tygodnie temu dwa razy uprawiałam niezabezpieczony seks z chłopakiem. Stosunki trwały około 15-20 minut i nie skończyły się wytryskiem w pochwie. Mam w miarę regularne miesiączki, a z moich obliczeń wychodzi, że wtedy gdy doszło do zbliżeń zaczęły mi się dni płodne. Kolejna miesiączkę mam dostać za kilka dni. Dodam, że we wrześniu musiałam odstawić tabletki antykoncepcyjne. 5 dni temu zrobiłam test ciążowy - wynik negatywny.
Czy jest możliwe, że jednak jestem w ciąży? Jakie jest prawdopodobieństwo, że test się myli?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno, prezentujesz debilizm doskonały!!!!
Po pierwsze co to za seks jeśli mężczyzna nie osiąga wytrysku?!! Jest tak samo jakby lizał cukierek przez szybę. Ty najprawdopodobniej przy takim osiłku też nie osiągnęłaś orgazmu=lubricatio.
Take stosunki niezakończone orgazmami mogą przyczynić się do chorób: u mężczyzny prostatyzm, później gruczolak i rak stercza; u kobiet nerwicami, guzami w macicy, suchością w pochwie, brakiem orgazmu. Polecam wygooglować "Fizjologię seksu" może czegoś się nauczysz.

Odnośnik do komentarza

Debilizm przejawia się także w braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Kto powiedział, że nie osiągnął wytrysku ?! Napisałam, że nie osiągnął go w pochwie, więc nie oznacza to, że wcale go nie miał.
Po co takie złośliwe uzewnętrznianie się? Skoro w mojej wypowiedzi zostały zawarte najważniejsze informacje do uzyskania konkretnej odpowiedzi na pytanie?

Odnośnik do komentarza

Namika1
Debilizm przejawia się także w braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Kto powiedział, że nie osiągnął wytrysku ?! Napisałam, że nie osiągnął go w pochwie, więc nie oznacza to, że wcale go nie miał.
Po co takie złośliwe uzewnętrznianie się? Skoro w mojej wypowiedzi zostały zawarte najważniejsze informacje do uzyskania konkretnej odpowiedzi na pytanie?

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Tak, jesteś w ciąży, bo istnieje mimowolna ejakulacja w postaci kropli nasienia, czego kopulant absolutnie nie czuje. Czy to jest merytoryczna odpowiedź, pozbawiona złośliw3ości? Zadowolona jesteś, że za kilka miesięcy będziesz bawić bachora?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...