Skocz do zawartości
Forum

Czy moglam zajść w ciąże


Gość Flower1990

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Flower1990

Uprawiałam seks 6 dni temu trwało to chwilke dosłownie pare ruchów. Niestety nie zabezpieczyliśmy sie ale chlopak nawet nie doszedl przez tak krotki czas. Od tego momentu nieustannie mnie boli podbrzusze tzn uczucie kłucia jajników. Wkrecam sobie objawy ciazy ale moim zdaniem nie doszlo do zapłodnienia pomimo tego ze istnieje cos takiego jak prejakulat. Miesiączkę powinnam dostac za pare dni ale mam jakies chore mysli ze napewno cos sie stalo ale sa na to male szanse...

Odnośnik do komentarza
Gość Flower1990

Tak mi sie wydaje, bo w koncu wszystko mozna sobie wkrecic a po przeczytaniu miliarda forum jestem zalamana. Tzn mam sie nie przejmowac? Jak nie mysle o bolu brzucha to nagle nie boli a jak sobie przypomne to od razu wiec klasycznie sobie wkrecam. Moje przyjaciolki uświadamiają mnie ze napewno nic nie moglo sie stac, zreszta one uprawiają seks tylko bez zabezpieczenia co wiadomo jest głupota ale nic im sie jeszcze nie przydarzyło.

Odnośnik do komentarza

Flower1990
Tak mi sie wydaje, bo w koncu wszystko mozna sobie wkrecic a po przeczytaniu miliarda forum jestem zalamana. Tzn mam sie nie przejmowac? Jak nie mysle o bolu brzucha to nagle nie boli a jak sobie przypomne to od razu wiec klasycznie sobie wkrecam. Moje przyjaciolki uświadamiają mnie ze napewno nic nie moglo sie stac, zreszta one uprawiają seks tylko bez zabezpieczenia co wiadomo jest głupota ale nic im sie jeszcze nie przydarzyło.

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Dziewczyno/kobieto, zanim zacznisz panikować, zdobądź minimum wiedzy. W necie wygoogluj temat: "Dnii niepłodne w cyklu menstruacyjnym", i wszystko będzie jasne. Poza tym zapamiętaj: 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne i wtedy można robić "to" bez zabezpieczenia, jeśli okresy są regularne np. co 28dni.Polecam wygooglować "fizjologię seksu", może czegoś się wreszcie nauczysz. Powodzenia, ale nie w niańczeniu.

Odnośnik do komentarza

cyt.:
Uprawiałam seks 6 dni temu trwało to chwilke dosłownie pare ruchów. Niestety nie zabezpieczyliśmy sie ale chlopak nawet nie doszedl przez tak krotki czas

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
Kobieta, by osiągnąć orgazm powinna być stymulowana nie tylko penisem, ale ustami, słowami i innymi pieszczotami >10. minut Tymi kilkoma ruchami odsłaniasz wraz z kopulantem/chłopakiem debilizm z fizjologii seksu. Niedziwota, że jest >80% oziębłych kobiet i jeszcze więcej impotentnych mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Gość Flower1990

Mialam wtedy dni płodne juz zdazylam sie tym martwic. Wiec o fizjologii seksu czytac nie musze. To byl moj pierwszy raz wiec tez nie ma co sie dziwic ze byl krotki i trwało to praw ruchów a ze chlopak doświadczony to nie zrobilo to na nim wrażenia. W dalszym ciagu i tak sie boje ale mam nadzieje ze nic nie moglo sie stac.

Odnośnik do komentarza
Gość Flower1990

Bez przesady zeby powinszować "rozsądnych wyborów" to nazwałabym bardziej pokazaniem jak to jest niz samym seksem a wyszlo zbyt spontanicznie. W dalszym ciagu nie wiem czy mam sie o co martwic czy nie. Bol podbrzusza nieustępuje a wtedy od razu wkrecam sobie ze juz pewnie jest zarodek i macica sie rozszerza dlatego jest taki bol jak przed miesiączka...

Odnośnik do komentarza
Gość przy nadziei

Flower1990
Mialam wtedy dni płodne juz zdazylam sie tym martwic. Wiec o fizjologii seksu czytac nie musze. To byl moj pierwszy raz wiec tez nie ma co sie dziwic ze byl krotki i trwało to praw ruchów a ze chlopak doświadczony to nie zrobilo to na nim wrażenia. W dalszym ciagu i tak sie boje ale mam nadzieje ze nic nie moglo sie stac.

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Moja droga nieopierzona gąsko, nadzieja jest matką głupich!!!Pierwszy raz i błona dziewicza nie jest antykoncepcją!!! Jeśli chłopak uronił choćby kroplę nasienia, to jesteś przy "nadziei". Miłego niańczenia życzę i jednak poczytaj coś nt. fizjologi seksu i antykoncepcji & prokreacji, bo będziesz miała "nadieję co roku.

Odnośnik do komentarza

cyt.:
Niestety nie zabezpieczyliśmy sie ale chlopak nawet nie doszedl przez tak krotki czas.
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
koment:
ww. cytat jest przykładem ciemnoty w zakresie fizjologii seksu i antykoncepcji. Mało który chłop i baba wię o mimowolnej skąpej ejakulacji, ponieważ wytysku nie czuje, nie czuje też orgazmu=przyjemności, a kropla spermy( zawiesina sterczowa + plemniki) lądują w pochwie i zapierdalają do macicy i jajowodów na spotkanie z jajeczkiem, by po ok 5-ciu dniach zagnieździć się w macicy dając ciążę.

Odnośnik do komentarza

ja pierdolę taki seks, by chłopak po kilku ruchach spuścił się i mając flaka zostawił mnie bez orgazmu.
Ta autorka wątku mająca 25 lat to jakieś cielę,
gdyż daje dupy takim niedorajdom seksualnym i jeszcze się tym chwali tu na Forum.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...