Skocz do zawartości
Forum

Niskie libido u żony


Gość f...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gustaw43

Teraz moja historia. Moja żona od ponad roku unikała seksu. A to migrena a to zmęczenie czasami raz na miesiąc dawała dla świętego spokoju. Też myślałem że mnie zdradza ale to nie możliwe raczej. Prosto z pracy do domu. To ja myślałem o zdradzie bo byłem zupełnie zdruzgotany z braku seksu. Wpadłem na pewien pomysł który być może uratował moje małżeństwo. Zacząłem szukać jakiegoś skutecznego środka który nieświadomie pobudzi żonę. Znalazłem takie tabletki Feminam Libido które można też rozpuszczać i które działają już od jednej trochę większej dawki niż napisane - tak wyczytałem na forach, nie trzeba brać codziennie co w mojej sytuacji nie zdałoby egzaminu. W składzie mają jakieś zioła z USA i Ameryki Południowej ale mniejsza o to. Powiem tak zadziałało to już pierwszego weekendu gdy zastosowałem mój podstęp. Teraz kochamy się 3 - 4 razy w miesiącu głównie w weekendy gdy ja też mam ochotę. W porównaniu z tym co było wcześniej czyli raz na miesiąc to duży postęp. Wiem że nie gram z żoną fer ale lepsze to niż kochanka na boku albo rozwód.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...