Skocz do zawartości
Forum

Leki obniżające libido


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
W dziale psychologicznym założyłem temat, gdzie szerzej opisałem swój problem link.

Dla leniwych w skrócie go opiszę.
Mam 22,5 roku, nigdy nie uprawiałem seksu i nie ma najmniejszej nadziei na to, że kiedykolwiek jakkolwiek rozpocznę życie seksualne. Liczyć mogę tylko na własną rękę albo wizyty u prostytutek, na co mnie jednak nie stać.
Mam ogromne potrzeby seksualne, które nigdy nie zostaną spełnione toteż zastanawiam się nad takim wynalazkiem jak leki obniżające libido. Wydaje mi się, że w mojej sytuacji to jedyne rozsądne wyjście.
Czy może ktoś z Was zażywał takie leki? Jakie jest ich działanie/skutki uboczne?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość do Don Diego

Chłopie, gdyby to było możliwe kupiłbym Twój rzekomy problem. Skoro tak cierpisz z tego powodu, to podsuwam Ci genialne rozwiązanie: kastracja obydwu jąder i ani razu Ci nie stanie twój niegrzeczny siurek i nie będziesz musiał walić konia czy tracić kasę na ku....
Przykro mi to napisać, ale jesteś unikatem w skali światowej. Niektórzy mężczyźni dają se wszczepić implanty ciał jamistych za 20tys $ by tylko podupczyć, a Ty, mając możliwość dupczenia, chcesz się świadomie okaleczyć.

Odnośnik do komentarza

~do Don Diego
Chłopie, gdyby to było możliwe kupiłbym Twój rzekomy problem. Skoro tak cierpisz z tego powodu, to podsuwam Ci genialne rozwiązanie: kastracja obydwu jąder i ani razu Ci nie stanie twój niegrzeczny siurek i nie będziesz musiał walić konia czy tracić kasę na ku....
Przykro mi to napisać, ale jesteś unikatem w skali światowej. Niektórzy mężczyźni dają se wszczepić implanty ciał jamistych za 20tys $ by tylko podupczyć, a Ty, mając możliwość dupczenia, chcesz się świadomie okaleczyć.

No, takiego debila, żeby dać się wykastrować z powodu zbyt częstej erekcji, to trudno spotkać w świecie. Aleś burak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...