Skocz do zawartości
Forum

Brak potrzeby seksualnych...


Gość mmaaddzziiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 24 lata i jestem mężatką od pół roku. Mam pr0blem gdyż nie odczówam potrzeb seksualnych. Jestem z mężem od 2 lat lecz potrafie wzbraniać sie od seksu z nim nawet przez 3 miesiace a jak sie kochamy to raz w miesiacu i czesto jest tak ze to na iłe zeby nie sprawić mu przykrości...Jezdziłąm do ginekologa poniewaz chielismy sie starac o dziecko ale w moim przypadku jest to raczej nieosiagalne gdyz seks nie sprawia mi przyjemności i jak mam sie kochac bez ochoty wole tego uniknąć;/ jak sobie pomóc??

Odnośnik do komentarza

Może żle zadałaś pytanie? Może trzeba było powiedzieć jak n a m pomóc? Mowisz, ze chcielibyście dziecko, ale Tobie tak bez przyjemności to nie za bardzo się chce. Zapewniam, że jak minie jeszcze trochę czasu i będziesz zdeterminowana na posiadania dziecka, to będziesz dązyła do zbliżeń, czy masz w tym satysfakcję czy nie. Jak się okaże, ze młodzi i zdrowi jesteście to powołacie potomka i wszystko będzie fajnie.

Natomiast wydaje mi się, że macie ogromny problem małżeński. Piszesz, ze 2 lata jesteś z mężem , a pól roku macie malżeńskiego stażu i seks jest b. rzadko, bo nie sprawia Ci on frajdy i jeśli godzisz się, to tylko ze względu na męża. Nic nie piszesz o temperamencie seksualnym męża. Może jest jeszcze młody i jesteś jego pierwsżą kobietą i nie chce Cię urazić i zgadza się na Twoje warunki. Przed ślubem może jako młody np. wierzący człowiek tłumil swoje potrzeby lub szanowal Twoje poglądy w tej dziedzinie. Natomiast to co dzieje się po ślubie wygląda, ze jakby odbiega od normy. Co prawda w seksie jest normą to co się podoba dwojgu zainteresowanym stronom. Pytanie, czy taka częstotliwość podoba się Twojemu mężowi. Zazwyczaj czas po ślubie, to nawet u osób o chłodniejszym temperamencie, to taki szal namiętności i częstego odkrywania siebie nawzajem. Piszesz, że nie masz żadnych seksualnych potrzeb. Jeśli trafilaś na partnera też o żadnych lub prawie żadnych potrzebach seksualnych to wszystko jest OK. Tworzycie spokojną parę porozumiewającą się na innych plaszczyznach niż seks i jest fajnie.

Niemniej jeśli chlopak ma większe potrzeby to dlugo tak nie wytrzyma. Malżeństwo sluży jednak do zaspakajania tej sfery ludzkiej natury. Albo będzie bardzo nieszczęśliwy i będzie się martwil, ze coś z nim nie jest tak i będzie się frustrowal, albo będzie sie chcial sprawdzić z inną, albo jedno i drugie. Tak czy siak, w związku powstanie balagan.
Tu nie trzeba chodzić do ginekologa z problemem dziecka, bo kazdy z nich odpowiada, ze przyglądamy się parze, czy nie jest przypadkiem bezpłodna, po 0,5 lub roku regularnego pożycia seksualnego. A u Was nie ma o czym mówić.

Trzeba zacząć myśleć co zrobić z seksem. A od tego to już jest seksuolog. Tam omawia się Wasze potrzeby seksualne, może mąż byl prawiczkiem i może ma slabą wyobrażnię i nie rozbudził Cię seksualnie. I o ile oboje nie jesteście nieomal aseksualni, to trzeba we dwoje wybrać sie z taką wizytą jak najprędzej. Seks, to ważna dziedzina pożycia , a może być bardzo przyjemna, nieraz przy nieporozumieniach godzi malżonków, daje im poczucie fajnej wylączności dla siebie nawzajem... Zresztą, co ja się tu będę rozpisywała. Jest ważny i już .Trzeba rzecz wyjaśnić, bo może się rozlecieć malżeństwo. I po co wtedy martwić się o dzieci jak stadło małżeńskie zagrożone.
Pozdrawiam i nie zamartwiać się proszę ,tylko działać.

Odnośnik do komentarza

Czy miałaś ten problem przed śłubem? Bo może się okazać,że dopadła Was rutyna. Opadła ekscytacja związana ze ślubem oraz przygotowaniami oraz dlatego właśnie odczuwasz o wiele mniejsze podniecenie.
Może warto byłoby wypróboać sobie jakieś zabawki na podniecenie? Próbowaliscie może żeli erotycznych? Fajny jst Libi spray bo zwiększa Twoje odczucia tam na dole.Oraz Sex Elixir ( jest to tak zwana hiszpańska much).

Odnośnik do komentarza

~dirna
Czy miałaś ten problem przed śłubem? Bo może się okazać,że dopadła Was rutyna. Opadła ekscytacja związana ze ślubem oraz przygotowaniami oraz dlatego właśnie odczuwasz o wiele mniejsze podniecenie.
Może warto byłoby wypróboać sobie jakieś zabawki na podniecenie? Próbowaliscie może żeli erotycznych? Fajny jst Libi spray bo zwiększa Twoje odczucia tam na dole.Oraz Sex Elixir ( jest to tak zwana hiszpańska mucha).

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Faktycznie, spróbuj polecany żel, żelem posmaruj, ale czysty palec a najlepiej dildo i delikatnnymi ruchami frykcyjnymi szukaj w pochwie erogennych punktów( najwrażliwszym punktem jest łechtaczka leżąca parę cm poniżej spojenia łonowego) aż wreszcie wyzwolisz orgazm, no i wtedy po 1-szym orgaźmie bez seksu nie będziesz mogła żyć. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli mężczyzna może uzyskać wytrysk nasienia po >2. minutach, to kobieta wymaga stymulacji łechtaczki 5 x dłuższej, czyli >10 minut.
Wielu mężczyzn nie znając fizjologii seksu po swoim wytrysku zostawia rozpaloną kobietę bez orgazmu, błędnie myśląc, że składając w niej nasienie zrobili swoje, a kobieta jest od rodzenia dzieci a nie od doznawania orgazmu.
Gryzie się to z niedawno przeprowadzoną ankietą, gdzie mężczyźni w życiu stawiali na 1-szym miejscu seks.
Proponuję poszukać w necie "fizjologię seksu"

Odnośnik do komentarza

~Asia 27
Jeśli mężczyzna może uzyskać wytrysk nasienia po >2. minutach, to kobieta wymaga stymulacji łechtaczki 5 x dłuższej, czyli >10 minut.
Wielu mężczyzn nie znając fizjologii seksu po swoim wytrysku zostawia rozpaloną kobietę bez orgazmu, błędnie myśląc, że składając w niej nasienie zrobili swoje, a kobieta jest od rodzenia dzieci a nie od doznawania orgazmu.
Gryzie się to z niedawno przeprowadzoną ankietą, gdzie mężczyźni w życiu stawiali na 1-szym miejscu seks.
Proponuję poszukać w necie "fizjologię seksu"

asia27 wg mnie tobie potrzeba mniej czasu zeby dojsc do orgazmu

Odnośnik do komentarza

~gosc007
~Asia 27
Jeśli mężczyzna może uzyskać wytrysk nasienia po >2. minutach, to kobieta wymaga stymulacji łechtaczki 5 x dłuższej, czyli >10 minut.
Wielu mężczyzn nie znając fizjologii seksu po swoim wytrysku zostawia rozpaloną kobietę bez orgazmu, błędnie myśląc, że składając w niej nasienie zrobili swoje, a kobieta jest od rodzenia dzieci a nie od doznawania orgazmu.
Gryzie się to z niedawno przeprowadzoną ankietą, gdzie mężczyźni w życiu stawiali na 1-szym miejscu seks.
Proponuję poszukać w necie "fizjologię seksu"

asia27 wg mnie tobie potrzeba mniej czasu zeby dojsc do orgazmu

Masz rację, jak jestem zdrowa i zadowolona, to zdolna jestem w 10-ciu minutach szczytować 2 razy pod rząd. A po czym sądzisz, że tak jest? A u Ciebie jak jest, jesteś szybkostrzelcem czy długodystansowcem? Ciekawa jestem czy byś mi dał radę?

Odnośnik do komentarza
Gość mucha hiszpańska

cyt.:
Sex Elixir ( jest to tak zwana hiszpańska mucha)

Wg mojego teścia, hiszpańska mucha, to nie jakiś tam żel
a faktycznie mucha mająca specyficzny jad, a rzecz polega na tym, że do słoika z tą muchą mężczyzna wkłada penisa z gołą żołądzią i mucha siadając na żołądzi wstrzykuje swoim żądłem erotyczny jad; ż0łądź zaczerwienia się i tak swędzi, że tylko tarcie w pochwie i nie jeden a wiele wytrysków spermy może owo swędzenie uśmierzyć. Kobieta wtedy jest w siódmym niebie, bo ruchanko jest wielogodzinne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...