Skocz do zawartości
Forum

Proszę o odpowiedź!!!Pilne


Kkuku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam myślałem że już nie będe o nic pytał w tym serwisie :P

,,Pewnego dnia po masturbacji poszedłem do łazienki,aby tam (nwm jak to powiedzieć) pozbyć się spermy.Chciałem wytrzeć członka papierem toiletowym i przez przypadek kropla spermy spłynęła z mojej ręki na WEWNĘTRZNĄ CZĘŚĆ rurki od papieru.Zacząłem przemywać to delikatnie wodą.Papier stał na grzejniku.Grzejnik był rozgrzany."

Moje pytanie jest takie:
-Czy pozostały tam plemniki
-Czy mogły przemieścić się na papier
*(głupie pytanie ale i ważne)-Czy jak np.siostra/mama/ciocia itd
by się podcierały czy coś mogłyby zajść w ciążę. Proszę o mądrą odpowiedź.Dziękuję

Odnośnik do komentarza

plemniki nie mają skrzydeł, a na suchym papierze i obok kaloryfera z powodu suchego środowiska błyskawicznie giną. Nawet w środowisku wilgotnym pochwy giną w 24h.
A poza tym, to straszny grzech popełniłeś z tym biciem konia, dlatego musisz się wyspowiadać, bo Ci siurek zwiędnie i ani kropli nie uronisz.

Odnośnik do komentarza

Pewnego dnia po masturbacji poszedłem do łazienki,aby tam (nwm jak to powiedzieć) pozbyć się spermy.Chciałem wytrzeć członka papierem toiletowym i przez przypadek kropla spermy spłynęła z mojej ręki na WEWNĘTRZNĄ CZĘŚĆ rurki od papieru.Zacząłem przemywać to delikatnie wodą.Papier stał na grzejniku.Grzejnik był rozgrzany."

Moje pytanie jest takie:
-Czy pozostały tam plemniki
-Czy mogły przemieścić się na papier
*(głupie pytanie ale i ważne)-Czy jak np.siostra/mama/ciocia itd
by się podcierały czy coś mogłyby zajść w ciążę. Proszę o mądrą odpowiedź.Dziękuję

Piszę dzisiaj aby zapytać jeszcze raz o powyższy wątek pytanie:

-Czy na 100%nie mogło dojść do ciąży? Proszę o odp typu Tak na 100% itd

Odnośnik do komentarza
Gość toronto000

Odpowiedziała ci juź ,, eksper'' a ty widać jesteś z gimbazy i to do tego komputer lub nie wiem co wchłonął ci pół mózgu. Czy wy tępe pokolonie uwaźacie, że nie musicie się uczyć bo internet za was wszystko zrobi. Umiesz pewnie wszystko zrobić na facebooku a nie wiesz nic o zapładnieniu i plemnikach? Moźe najwyższy czas otworzyć książkę od biologi albo chociaż ebooka.

Odnośnik do komentarza
Gość gimgówna do gazu

~toronto000
Odpowiedziała ci juź ,, eksper'' a ty widać jesteś z gimbazy i to do tego komputer lub nie wiem co wchłonął ci pół mózgu. Czy wy tępe pokolonie uwaźacie, że nie musicie się uczyć bo internet za was wszystko zrobi. Umiesz pewnie wszystko zrobić na facebooku a nie wiesz nic o zapładnieniu i plemnikach? Moźe najwyższy czas otworzyć książkę od biologi albo chociaż ebooka.

To pokolenie nie wie, co to jest "książka".

Odnośnik do komentarza
Gość niegimgówno

~gimgówna do gazu
~toronto000
Odpowiedziała ci juź ,, ekspert'' a ty widać jesteś z gimbazy i to do tego komputer lub nie wiem co wchłonął ci pół mózgu. Czy wy tępe pokolonie uważacie, że nie musicie się uczyć bo internet za was wszystko zrobi. Umiesz pewnie wszystko zrobić na facebooku a nie wiesz nic o zapładnieniu i plemnikach? Moźe najwyższy czas otworzyć książkę od biologi albo chociaż ebooka.

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Od razu do gazu, to za ostre!!! Internet też może nauczyć, choćby wygooglować hasło "Fizjologia seksu" , "Antykoncepcja lub prokreacja" i prawie wszystko wiadome, i to dużo szybciej niż z książki. Niemniej, książka to podstawa.
To pokolenie nie wie, co to jest "książka".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...