Skocz do zawartości
Forum

czemu nie mogę dojść


meli88

Rekomendowane odpowiedzi

męczy mnie pewien fakt
nie mogę dojść, nie mam orgazmu
wiem ten problem ma wiele kobiet
chciałabym się dowiedzieć czym jest to spowodowane i co zrobić by w końcu mieć orgazm.
kocham swojego partnera
urozmaicamy swój seks, różnymi pozycjami, on dochodzi ja nie
czy to może być spowodowane tym
że mam zespół polimerycznych jajników , dawno nie mam okresu, no i jestem troszkę o tyła, czy to mogą być powody tego że nie mam orgazmu?

Odnośnik do komentarza

Orgazm kobiecy podobnie jak męski jest w postaci wytrysku(lubricatio) nie spermy a śluzu. Pytanie brzmi: czy masz sucho w pochwie, czy mokro? Propozycja: dildem lub pakcem znajdź w pochwie punkt G. Może równoczesne stymulowanie penisem i łechtaczki i punktu G wyzwoli upragniony orgazm. W pozycji "jeźdźca sam nadziewaj się na penisa tak by stymulować punkt G i równocześnie swoim palcem stymuluj łechtaczkę. Do stmulacji musi być palec czysty i posmarowany lubrykantem, by nie uszkodzić śluzówki.Punkt G leży na wysokości 3/4 pochwy. Zresztą wygoogluj to necie, poza tym ktoś już tu zamieścił zdjęcie pochwy i tego punktu, szukaj.

Odnośnik do komentarza
Gość orgazm kobiecy

Kobieta orgazmu musi się nauczyć, i zaskakuje dopiero po ok. 50 kopulacjach w optymalnych warunkach: salon , wygodne łóżko, świece, lampka wina, muzyka nastrojowa i z kochaną osobą a nie byle kim i byle gdzie. I z partnerem, który wytrzymuje z wytryskiem mimimum 10 minut, gdyż tyle wynosi statystyczny czas wyzwalania orgazmu kobiecego.
Poza tym organizm powinien być dobrze odżywiony, wypoczęty, woly od stresu i przy dobrej antykoncepcji, by nie używać gumek.
Jeśli mężczyzna wystrzeli szybciej, to za 3-cim razem wytysk będzie na tyle opóźniony, że zadowoli kobietę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...