Skocz do zawartości
Forum

Mam problem ktoś pomoże? NIE POMIJAJ PROSZĘ :(


Kkuku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 14 lat.Do lekarza zawsze chodzę z rodzicami.Mam niepokojący problem.Nie masturbuje się od miesiąca bo wiem że to do niczego dobrego nie prowadzi.Kiedyś na wynikach krwi wyszło mi że mam mniej białych krwinek.Na następnej wizycie wszystko było OK.Następnie wystąpił u mnie ból lewego jądra.Byłem z tym u lekarza.On powiedział że jak coś boli to to mniej groźne niż jak nie boli.Powiedział że mam powiększony lewy węzeł chłonny.Czytałem różne info.Okazuje się że ten węzeł i krwinki to przyczyny HIV.Moje pytanie jest takie czy gdyby moja sperma zmieszała się z moją krwią to mogę się zarazić? Proszę nie pomijajcie i nie hejtujcie JEST TO DLA MNIE WAŻNE.

Odnośnik do komentarza

Nie możesz się zarazić od siebie! To tak jakbyś miał katar, kichnal na rękę i zarazil sie katarem. Jak masz wirusa - jesteś zakazony. Jak nie masz, to skąd niby on by się miał tam wziąć? HIVem można zarazić się przy kontakcie z krwią osoby zakazonej, albo z jej sperma. Jeśli nie masz kontaktów z takimi osobami, nie masz się czym martwić.

Poza tym masturbacja nie jest zła - jest czymś normalnym i jeżeli nie robisz sobie podczas niej krzywdy (np używając ostrych narzędzi) nie prowadzi do niczego złego. A na pewno nie do HIVa.

Odnośnik do komentarza

Dalej, ilość leukocytów nie ma nic wspólnego z onanizmem. Powiększony węzeł chłonny może być od "głupiego" zranienia i wtargnięcia jakiejś bakterii, a nie od razu wirusa HIV.
Brak ćwiczeń powoduje zanik mięśni, zatem jak będziesz debilnie "czysty"=prawiczkowaty, to możesz mieć siurka tylko do sikania; o seksie nie będzie mowy. A teraz zupełnie serio: w życiu dorosłym brak systematycznych ejakulacji sprzyja gruczolakom stercza, które później rakowacieją i wtedy trzeba usunąć operacyjnie całą prostatę lub nawet umrzeć. Usunięcie chorej prostaty, to impotencja. Masz tu wszystko jak krowie na rowie. Ponieważ wiele terminów będzie dla ciebie niezrozumiałych, to wyjaśnień szukaj poprzez googlarkę. Dobra rada: zajmij się sportem rekreacyjnym, wskazówek jak ćwiczyć poszukaj w necie pod hasłem: vademecum zdrowia-jak żyć żeby żyć. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...