Skocz do zawartości
Forum

orgazmy bez wytrysku


karol28

Rekomendowane odpowiedzi

drogi Karolu, zmazy nocne są adekwatne gówniarzerii w wieku 14-16 lat, a nie staremu koniowi, choć przy bardzo zdrowym i wyposzczonym seksualnie organiźmie mogą się pojawić podczas marzeń sennych i u starszych mężczyzn.
Następna sprawa to: orgazm męski w normalnej kopulacji nieodłącznie związany jest z ejakulacją. Wszelkie zaburzenia w tej materii muszą być związane z urologią: np. gruczolak prostaty ogranicza wytwarzanie zawiesiny sterczowej dla plemników, czyli ilości spermy, a bez wytrysku to chuj nie seks. Choć ponoć istnieje seks tantryczny= bez wytrysku. Wszczepianie elektrod do Ośrodka Rozkoszy w Mózgu też da orgazm bez wytrysku; za jednym zamachem przez 9 minut można przeżywać orgazmy całego życia i strzelić kopytami w kalendarz, wybieraj. Eksperymentalnym szczurom tak spodobała się ta forma robienia sobie przyjemności, że zapomniały o żarciu a przyciskiem włączały seks, aż pozdychały z głodu.Polecam z netu fizjologię i filozofię seksu, może akurat coś Ci się przyda i nie będziesz musiał być "szczurem".

Odnośnik do komentarza

nie potrzebuje czytac o seksie w necie bo do niedawna wiodlem satysfakcjonujace zycie sexualne...mialem kontakty seksualne z roznymi parterkami i nigdy nie narzekalem na brak zaineresowania...duzo sie masturbowalem w zyciu moze to jest czynnikiem...mam orgazmy normalne z wytryskiem...tylko w nocy kiedy snie przez ostatnie 2 lata nie mam wytrysku i widze,ze zle to wplywa na kondycje mojego penisa...w sensie miesnie ulegaja zanikowi,nie ogarniam tego...z boku jak sie to czyta moze wydawac sie smiesznie3 dla mnie to tragedia....zahamowania...psychika dostaje ostro zwlaszcza,ze w internecie nie ma wzmianki na ten temat ani przypadku jakies osoby,ktora opisywala by taki sam problem...i zapewne zaden lekarz nie potrafi tego zdiagnozowac

Odnośnik do komentarza

karol28
nie potrzebuje czytac o seksie w necie bo do niedawna wiodlem satysfakcjonujace zycie sexualne...mialem kontakty seksualne z roznymi parterkami i nigdy nie narzekalem na brak zaineresowania...duzo sie masturbowalem w zyciu moze to jest czynnikiem...mam orgazmy normalne z wytryskiem...tylko w nocy kiedy snie przez ostatnie 2 lata nie mam wytrysku i widze,ze zle to wplywa na kondycje mojego penisa...w sensie miesnie ulegaja zanikowi,nie ogarniam tego...z boku jak sie to czyta moze wydawac sie smiesznie3 dla mnie to tragedia....zahamowania...psychika dostaje ostro zwlaszcza,ze w internecie nie ma wzmianki na ten temat ani przypadku jakies osoby,ktora opisywala by taki sam problem...i zapewne zaden lekarz nie potrafi tego zdiagnozowac

CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
chłopie silisz się na używanie terminologii medycznej ubliżając lekarzom, robiąc z siebie głupa. Za wytrysk odpowiadają mm podległe OUN ponieważ można je ćwiczyć, a zwą się mm Kegla. Ty piszesz o mm gładkich, a ich niestety ich nie można ćwiczyć, są podległe Układowi autonomicznemu, ale nie masz co się martwić, siurek ci nie zwiotczeje i nie zaniknie, ale będziesz go miał tylko do siusiania.Nara.Jarek
PS: wszczep se elektrody do mózgu, to będziesz miał wytyski na zawołanie, wyzwolisz je przyciskiem elektrycznym.Kłopot z tym, że prąd może pokopać Twoją cipodajkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...