Skocz do zawartości
Forum

Krzywy penis kieruje się ku górze


Rekomendowane odpowiedzi

Extender do prostowania krzywego penisa - prolongsystem.net Dwa lata temu zauważyłem, że mój penis zaczął się wykrzywiać bardziej i bardziej. Im skrzywienie było większe, tym większy ból towarzyszył wzwodom. Trochę wstydziłem się iść do lekarza, ale w końcu przełamałem się. To co usłyszałem w gabinecie strasznie mnie załamało – choroba Peyroniego, praktycznie nieuleczalna. Zacząłem odwiedzać różnych lekarzy, mając nadzieję, że któryś z nich znajdzie jakieś rozwiązanie. I w końcu trafiłem do wybitnego urologa, który zalecił mi używanie ProLongSystem. Już po paru miesiącach stosowania zauważyłem ogromną poprawę. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, stepagraaaa napisał:

Extender do prostowania krzywego penisa - prolongsystem.net Dwa lata temu zauważyłem, że mój penis zaczął się wykrzywiać bardziej i bardziej. Im skrzywienie było większe, tym większy ból towarzyszył wzwodom. Trochę wstydziłem się iść do lekarza, ale w końcu przełamałem się. To co usłyszałem w gabinecie strasznie mnie załamało – choroba Peyroniego, praktycznie nieuleczalna. Zacząłem odwiedzać różnych lekarzy, mając nadzieję, że któryś z nich znajdzie jakieś rozwiązanie. I w końcu trafiłem do wybitnego urologa, który zalecił mi używanie ProLongSystem. Już po paru miesiącach stosowania zauważyłem ogromną poprawę. 

  Ciesz się że ci nie sinieje! Do ogólnego przyszedł facet z sinym jajkiem, popatrzał i wysłał go do specjalisty. Specjalista urolog- chirurg patrzy, przykra sprawa ale trzeba je usunąć. Obciął chłopu jajo. Po dwóch tygodniach wraca do tego samego lekarza, panie doktorze drugie mi sinieje. Popatrzał ... konieczna amputacja, obciął drugie jajo. Po kilkunastu dniach wraca do lekarza, panie doktorze mały mi sinieje! Popatrzał ... dla pana lepiej będzie jak go obetniemy, wystraszył się i uciekł, na drugi dzień poszedł do innego lekarza. Panie doktorze jajek już nie mam , ale teraz mały mi sinieje.  Lekarz popatrzał, pomyslał ... wie pan co? To nic groźnego, wycierusy panu farbują. Miłego dnia życzę i ciesz się że sterczy do góry a nie na dół. Pomyśl gdzie mógłbyś się przebić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...