Skocz do zawartości
Forum

Czy to możliwe, że nadal jestem dziewicą?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o odpowiedź. Czy to możliwe, że nadal jestem dziewicą? Podczas pierwszego razu czułam straszny ból ale nie krwawiłam, po tym kochałam się z chłopakiem jeszcze kilka razy i za każdym razem ból jest taki jak na początku, nie do wytrzymania. Ostatnio pojawiła się też niewielka ilość krwi, Czy jest możliwe że błona nie została przebita tylko np naderwana? Jak to sprawdzić? Czy taki ból jest normalny?

Odnośnik do komentarza
Gość ileż można

ALE TY NIE JESTEŚ JUŻ DZIEWICĄ!

Czy was w tych gimnazjach nic już nie uczą? Przecież to są absolutnie podstawy wiedzy o seksie.
Dziewictwo to stan do pierwszego kontaktu seksualnego, nieważne, czy waginalnego, czy analnego, czy oralnego, czy podpachowego, podkolanowego, dousznego, donosowego, jakiegokolwiek. Dawniej wiązano to z defloracją, bo religia i zwyczaje nie dopuszczały innych stosunków, niż waginalne. Ale nie zmienia to istoty rzeczy. Posiadasz hymen mimo współżycia i to się zdarza, ale stan dziewictwa już straciłaś. Może być naderwany i to ostatecznie potwierdzić może lekarz-ginekolog.

Odnośnik do komentarza
Gość szczera Ewa

Dziewicą już absolutnie nie jesteś, ale błonę możesz nadal mieć.
A przy okazji - nie wiedziałaś, że seks dopochwowy w ogóle jest bolesny? Tak trudno wpaść na to, że pchanie ciała obcego w pochwę jest traumą? Boli, jak cholera! Dlatego wiele kobiet tego unika - zachodzą jak najszybciej w ciążę, bo tego się od kobiety oczekuje, że zostanie matką, i po porodzie o seksie nie chcą nawet słyszeć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...